Pstrykanie na Malcie - KUKBUK

Pstrykanie na Malcie

Zapraszamy na warsztaty fotografii kulinarnej. Porównamy stylizacje sprzed lat i te współczesne.
warsztaty fotograficzne kukbuk

Poznański Malta Festival to wielkie, wieloaspektowe przedsięwzięcie. W tym roku ideą przewodnią będzie paradoks widza. Dyskusja będzie dotyczyć różnych perspektyw i postaw bycia w świecie oraz sposobów obserwowania i uczestnictwa w artystycznym spektaklu.

Wśród licznych atrakcji i pokazów znajdzie się też miejsce na warsztaty z fotografowania. Ich tematem będą zmieniające się na przestrzeni lat oczekiwania odbiorcy książek kulinarnych. Zaprezentowane zostaną stylizacje współczesne oraz te sprzed lat. Zastanowimy się także, jaka będzie przyszłość kulinarnych aranżacji. Nie martwcie się o sprzęt, bo aparaty zapewnia Olympus.

Mamy do rozdania aż 60 zaproszeń na warsztaty, które odbędą się 25 czerwca (I tura w godzinach 10-13, II tura w godzinach 14-17) i 26 czerwca (I tura w godzinach 10-13, II tura w godzinach 14-17) na Placu Wolności podczas Malta Festival.

Co należy zrobić, żeby wygrać? Wystarczy przesłać na adres konkurs@kukbuk.com.pl własną interpretację hasła „Widz od kuchni”. Forma tej interpretacji może być dowolna: zdjęcie, wideo, opis itp. – ograniczeniem jest tylko wasza wyobraźnia. Nie zapomnijcie o zatytułowaniu maila „Widz od kuchni” i dopisaniu swoich danych osobowych oraz adresu mailowego. Konkurs trwa od 1 do 19 czerwca.

Malta Festival

17-28 czerwca

Poznań

REGULAMIN


© KUKBUK 2018