Kuropatwy z ryb słonych - wygraj udział w warsztatach - KUKBUK

Kuropatwy z ryb słonych – wygraj udział w warsztatach

Zapraszamy na warsztaty z kulinarnej iluzji!      

Zdjęcie: Agnieszka Indyk

villa intrata kukbuk

W dzisiejszych czasach o kulinarne zaskoczenie bywa ciężko – wszystko już było. Szefowie kuchni bawią się najdziwniejszymi składnikami i połączeniami smaków, internet pełen jest modnych kulinarnych kadrów, a trendy szybko przychodzą i jeszcze szybciej znikają. Na szczęście mamy dla was coś nietuzinkowego! Villa Intrata zaprasza na kolejne warsztaty z kuchni staropolskiej, podczas których nauczycie się sztuczek iluzjonistycznych, które kucharze stosowali 300 lat temu.

 

Podczas warsztatów przygotujecie rozgrzewające i sycące potrawy, korzystając z tego, czego zimą z pewnością nie brakuje – z ryb. W pierwszej polskiej książce kucharskiej „Compendium ferculorum”, która została wydana w 1682 roku, jej autor Stanisław Czerniecki podaje sto przepisów na potrawy rybne. Będzie zatem z czego wybierać! Przygotowując wyszukane dania, sięgniecie do barokowych zagadek, kontrastów i niecodziennych połączeń smakowych. Barokowa iluzja pozwoli zadbać o koncept, treść i wyrafinowaną formę dzieła. Na koniec będzie można oczywiście wszystkie iluzje zjeść! Warsztaty odbędą się 22 stycznia o godzinie 12 w Villi Intrata w Wilanowie, a poprowadzą je Maciej Nowicki i Norbert Sokołowski.

 

Mamy dla was dwa bilety na warsztaty. Aby je wygrać, wystarczy przesłać na adres taida.szopa@kukbuk.com.pl odpowiedź na pytanie: czy zdarzyło wam się uciec do kulinarnej iluzji? Na odpowiedzi czekamy do 18 stycznia do końca dnia, a najciekawsze nagrodzimy wejściówką na warsztaty. Powodzenia!

 

REGULAMIN

 

 


© KUKBUK 2018