Kukbuk na święta - przysmaki i dekoracje - KUKBUK

Kukbuk na święta – przysmaki i dekoracje

Chcielibyście nauczyć się paru świątecznych sztuczek? Szukacie pomysłu na ciekawy prezent dla kogoś bliskiego? Zapraszamy na wyjątkową premierę specjalnego wydania naszego magazynu – KUKBUK ŚWIĘTA.
cookup kukbuk

Chcielibyście nauczyć się paru świątecznych sztuczek? Szukacie pomysłu na ciekawy prezent dla kogoś bliskiego? Zapraszamy na wyjątkową premierę specjalnego wydania naszego magazynu – KUKBUK ŚWIĘTA, czyli na świąteczne warsztaty w studiu CookUp! Zdradzimy wam parę sprawdzonych przepisów na udane święta.

Tym razem zajęcia będą podzielone na dwie części: kulinarną z Piotrem Bruś-Klepackim, nadwornym kucharzem KUKBUK-a, oraz dekoracyjną z Kornelią Pieniak, dekoratorką odpowiadającą między innymi za scenografię w CookUp.

Przygotujemy wspólnie perfekcyjne pierogi z kiszoną kapustą i grzybami, pierniczki z imbirem, goździkami i orzechami włoskimi, marinerede sild, czyli marynowane szwedzkie śledzie, które każdy będzie mógł zabrać ze sobą do domu, oraz nauczymy się wyplatać bożonarodzeniowy wieniec do powieszenia na drzwiach i robić świąteczną świecę o zapachu żurawiny i pomarańczy z dodatkiem anyżu i cynamonu z kalendarzem umilającym czas oczekiwania na święta. Na warsztatach będziemy popijać wyśmienity poncz, a na pamiątkę każdy uczestnik warsztatów dostanie świąteczne wydanie magazynu KUKBUK.

Data: 8.12; czas trwania: około 4 godzin; cena: 340 zł; początek o godzinie 18:30.

Prenumeratorzy magazynu KUKBUK mogą się zapisać na warsztaty ze specjalną zniżką!

Na warsztaty zapisać się można poprzez stronę studia CookUp, czyli klikając TU.


© KUKBUK 2018