Kukbuk, Batida i Kitchenaid zapraszają na warsztaty - KUKBUK

Kukbuk, Batida i Kitchenaid zapraszają na warsztaty

Tuż przed Wielkanocą warto nauczyć się nowych słodkich sztuczek.
kukbuk batida warsztaty

Emocje po ostatnich warsztatach już opadły, okruszki ciastek też już dawno zjedzone – tutaj możecie przeczytać smakowitą relację z turlania trufli i wypiekania jabłkowych tart. Przed nami święta wielkanocne. Co pojawi się na waszym stole? Mazurki to łatwizna, ale zrobić porządne ciasto drożdżowe to sztuka. Już 20 marca o godzinie 12 odbędą się kolejne słodkie warsztaty w Batidzie, tym razem na Woli (ul. Przy Lasku 2). Tym razem upieczecie drożdżowe zające i baby piaskowe. Mamy dla was siedem miejsc przy warsztatowym stole. Dostaną je osoby, które na adres konkurs@kukbuk.com.pl prześlą odpowiedź na pytanie: jak wyglądałoby życie, gdyby nie istniały jajka? Na wasze wizje czekamy do 17 marca do końca dnia, a następnego dnia ogłosimy zwycięzców. Powodzenia!

 

REGULAMIN

 

Batida – rodzinna, warszawska cukiernia z tradycjami prowadzona przez trzy pokolenia pań Radziszewskich. Od 25 lat stara się zachwycać podniebienia warszawiaków, serwując wypieki robione według oryginalnych francuskich receptur. W eleganckich, gustownych wnętrzach nawiązujących do klimatu „starej Warszawy” goście mogą zjeść wykwintne śniadanie, lunch, obiad, skosztować wyjątkowych deserów oraz świeżego pieczywa.

 

KitchenAid – legenda Ameryki. Firma, której istotę najlepiej oddają słowa profesjonalizm i styl. Oferuje pod jedną marką najliczniejszą gamę urządzeń ADG z «górnej półki», w najszerszej palecie barw dostępnych na rynku. Gwiazdą oferty jest wielofunkcyjny mikser planetarny, który liczy sobie już prawie sto lat. Do dziś jest najbardziej lubiany i najczęściej wybierany przez zawodowców, pozostając obiektem westchnień właścicieli pięknych wnętrz i entuzjastów domowego gotowania. Mikser z serii Artisan, ubrany w stylową formę lat sześćdziesiątych i 30 kolorów lakieru, będzie ozdobą najmodniejszej kuchni. Ten artysta z profesjonalnym podejściem, łączy efektowną estetykę i amerykańską funkcjonalność. Całkowicie metalowa, solidna konstrukcja, gwarantuje wytrzymałość, a duży zapas mocy pozwala wyrobić każde ciasto z perfekcyjnym napowietrzaniem. Mikser wykonuje czynności wielu urządzeń, zajmując przy tym miejsce jednego.

 


© KUKBUK 2018