Gotuj jak grek. W Grecji. - KUKBUK

Gotuj jak grek. W Grecji.

Zapraszamy na połów ośmiornic, zbieranie dzikich ziół i grillowanie ryb pod okiem Kuby Korczaka.
gotuj jak grek kukbuk

To nie wszystkie atrakcje – planowane są również warsztaty z grillowania mięs, ryb i produktów wegetariańskich, wycieczka do producenta oliwy, degustacje greckich przysmaków i wiele innych. Organizator Kuba Korczak na wyspie Poros spędził kawał życia. Teraz pasją do smaków i zapachów Grecji chce podzielić się z uczestnikami wycieczki, która jest efektem wieloletnich planów, obserwacji, zdobywania kontaktów, a przede wszystkim życia tym, co w Grecji najważniejsze – słońcem i jedzeniem.

 

Wydarzenie, którego nie znajdziecie w ofercie żadnego biura podróży, przeznaczone jest dla wszystkich miłośników kuchni, slow food’u i Grecji. Celem tej wyprawy jest odkrycie piękna wyspy i smaków greckiej kuchni. Kluczowym punktem programu jest poznanie regionalnych produktów. Od profesjonalnego, uznanego szefa kuchni dowiecie się, jak najlepiej wykorzystać je w kuchni.

 

Pierwszy turnus wyprawy na Poros odbędzie się w terminie 28.08 – 08.09.2016, drugi natomiast w dniach 24.09 – 02.10.2016. W każdej wyprawie kulinarnej może wziąć udział maksymalnie 20 osób. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzeń dostępne są stronach na Facebook’u:

 

I wyprawa

II wyprawa

 


© KUKBUK 2018