Food lab studio - KUKBUK

Food lab studio

FOOD LAB STUDIO to miejsce stworzone przez profesjonalistów, pasjonatów dobrego jedzenia i specjalistów od organizacji eventów.
Food lab studio kukbuk

Założycielem FOOD LAB STUDIO jest Grzegorz Łapanowski – „Food Lab Studio jest spełnieniem moich marzeń. To projekt nad którym pracowałem przez ostanie 10 lat. To synteza doświadczeń i pomysłów. To miejsce spotkań, tworzenia i dzielenia się tym, co dobre”.
FOOD LAB STUDIO to największa przestrzeń kulinarno-eventowa w Polsce. Miejsce ma 400 m2 i 40 stanowisk do gotowania. Food Lab Studio organizuje kursy kulinarne, warsztaty, pokazy kulinarne, sesje fotograficzne, spotkania branżowe, eventy i konferencje prasowe.

 

KUKBUK w Food Lab Studio:  Najbliższe KUKBUK-owe warsztaty odbędą się 25 czerwca. Będziemy gotować dania z najnowszego KUKBUK-a Rodzina (w sprzedaży od 18 czerwca). Naszą szefową będzie Maia Sobczak – specjalistka od zdrowego i smacznego jedzenia.

 

Tematyką warsztatów będzie oczywiście rodzinne gotowanie. Nauczycie się:

  • jak i gdzie szukać zdrowych produktów
  • jak łączyć smaki
  • jak smaki działają na nasz organizm
  • jak produkty, których używamy na co dzień działają na nasze zdrowie

 

Wspólnie przygotujecie m.in. szakszukę, lody malinowe ze słonym masłem migdałowym, batony z suszonych owoców czy zacierki na tłoczonym soku jabłkowym… I to tylko część pyszności, które przyrządzicie razem z Maią!

 

Koszt warsztatów: 250zł

 

–> Wpłaty prosimy przesyłać na numer konta Food Lab Studio:

PKOBP: 29 1020 1097 0000 7302 0233 2948

 

Food Lab Studio

kontakt@foodlabstudio.pl
tel.: +48 885 130 555
ul. Racjonalizacji 5
02-673 Warszawa


© KUKBUK 2018