Warsztaty pieczenia chleba z Moniką Walecką - KUKBUK

Warsztaty pieczenia chleba z Moniką Walecką

Jeśli was też elektryzują na Instagramie piękne chleby Moniki Waleckiej, zapraszamy na warsztaty!
kukbuk chleb warsztaty monika walecka kukbuk

Orkiszowe, z mąki kamut i żytnie, z piękną, chrupiącą skórką i apetycznymi dziurami w miąższu – takie są wypieki Moniki. Nie tylko my uwielbiamy je oglądać, na Instagramie obserwują ją najlepsi piekarze z San Francisco i nie tylko! Tutaj znajdziecie rozmowę, w której Monika opowiada o glutenowej scenie San Francisco, swoich chlebowych początkach i akcji breadsgivingu – wymiany pieczywa.
W maju Monika Walecka poprowadzi serię warsztatów. Bilety wyprzedały się bardzo szybko, ale mamy dla was niespodziankę – 20 maja o godzinie 17:30 w warszawskim studiu Muffia odbędą się zajęcia specjalnie dla czytelników KUKBUK-a! Podczas warsztatów nauczycie się wypiekać biały chleb na francuskim zakwasie i taki z mąki z pełnego przemiału, zrobicie pizzę, focaccię i calzone, a potem przy ciepłych kromkach z własnoręcznie ubitym masłem posłuchacie plotek z Tartine Bakery i wskazówek dotyczących fotografii kulinarnej. Tutaj znajdziecie więcej informacji na temat warsztatów.

 

Jeśli chcecie wygrać zaproszenie, na adres konkurs@kukbuk.com.pl prześlijcie zdjęcie chleba własnego wypieku (jeśli nie był zbyt udany, możecie dołączyć historię jego powstania) oraz odpowiedź na pytanie: dla wizyty w jakim lokalu (restauracji, piekarni, barze) bylibyście w stanie przelecieć tysiące kilometrów i co zamówilibyście w pierwszej kolejności? Do wygrania jest pięć wejściówek. Na wasze odpowiedzi czekamy do 17 maja, a następnego dnia wybierzemy najciekawsze i ogłosimy wyniki. Komu nie uda się wygrać, nadal może zapisać się na warsztaty – reszta zajęć prowadzonych przez Monikę ma długie listy rezerwowe. Powodzenia!

 

REGULAMIN


© KUKBUK 2018