Uwaga, konkurs: prawdziwa jazda kulinarna - KUKBUK

Uwaga, konkurs: prawdziwa jazda kulinarna

Wspólne warsztaty kulinarne, eko-zakupy i samochód na weekend – tyle radości do wygrania w naszym konkursie, którego partnerem jest firma Miele.
jazda kulinarna kukbuk

Kiedy na straganach zaczynają się pojawiać nowalijki, zakupy potrafią wymknąć się spod kontroli. Zawsze znajdzie się jakiś piękny bukiet młodych marchewek, czy pęk wyjątkowo różowego rabarbaru, który chciałoby się zabrać do domu, ale brak już miejsca w torbie, a ulubione blogerki kulinarne wciąż podsuwają nowe przepisy i pomysły. Jeśli tak jak my nie możecie nasycić się nowalijkami, a do tego lubicie urządzać przyjęcia dla znajomych, mamy dla was dobrą wiadomość!

 

Razem z firmą Miele zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest bardzo smakowity weekend pełen małych i dużych podróży, nie tylko kulinarnych. Wystarczy, że na adres konkurs@kukbuk.com.pl przyślecie propozycję opartego na sezonowych, ekologicznych składnikach wiosennego trzydaniowego menu (przystawka, danie główne, deser) na 8 osób. Wśród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy cztery, które najbardziej nam się spodobają. Będziemy oceniać sezonowość, różnorodność i oryginalność połączeń smakowych.

 

Na ich autorów czeka nagroda główna – możliwość zaproszenia 8 najbliższych przyjaciół do nowoczesnej kuchni Miele Experience Center (przy ul. Gotarda 9 w Warszawie) na wspólne przyrządzanie posiłku pod wodzą Tomka Woźniaka, uznanego szefa kuchni.

 

Ponadto zwycięzcy otrzymają BMW X1 na weekend od piątku do poniedziałku od BMW Auto Fus oraz voucher o wartości 750 zł na sobotnie zakupy ekologicznych produktów niezbędnych do przygotowania wyżej wspomnianego posiłku na BioBazarze w Fabryce Norblina.

 

Uwaga, organizator nie pokrywa kosztów dojazdu do Warszawy i noclegu.

 

Na wasze zgłoszenia czekamy do 21 czerwca, a zwycięzców wyłonimy następnego dnia. Ależ to będzie jazda…!

 

REGULAMIN


© KUKBUK 2018