Typujemy bloga roku - KUKBUK

Typujemy bloga roku

Kto tworzy najciekawsze internetowe treści?
gala_tworcow kukbuk

Mimo że luty zmierza ku końcowi, nadal podsumowujemy miniony rok. Blogosfera jak zwykle nie próżnowała i pora wybrać i nagrodzić tych, których praca jest najbardziej wartościowa. Konkurs „Blog roku” tym razem rozszerzył swoją formułę i zmienił się w „Galę Twórców”. W tym roku do konkursu zgłosić się mogą wszystkie osoby prowadzące bloga, niezależnie od tego na jakiej platformie piszą. Po raz pierwszy w historii stworzone zostały oddzielne kategorie tematyczne dla internetowych twórców video. Poza zgłoszeniem całego bloga lub kanału video, każdy z twórców będzie mógł dodatkowo poddać ocenie jury także pojedynczy tekst lub materiał video, zgłaszając go w kategorii Tekst Roku lub Video Roku. W tegorocznej edycji konkursu przyznanych zostanie łącznie 17 nagród.


Wśród zgłoszonych blogów kulinarnych poszperamy i my. Za najładniejszą fotografię kulinarną KUKBUK przyzna nagrodę specjalną – trzy płatne publikacje w magazynie w ciągu 2016 roku.


 

Wszyscy, którzy zgłoszą się do konkursu, automatycznie przechodzą do drugiego etapu – głosowania SMS. Dochód z głosowania jak co roku zostanie przeznaczony na cele charytatywne, a jego wyniki zadecydują o tym, kto znajdzie się w finale, gdzie twórczość każdego z uczestników oceni jury.

 

W tym roku zwycięzców w poszczególnych kategoriach wybiorą:

 

Blog Roku, kategoria – juror: kulinarne – Wojciech Modest Amaro, pasje

i twórczość – Mela Koteluk, podróże – Hubert Urbański, publicystyka – Robert Biedroń, specjalistyczne – Paweł Zielewski, styl życia – Dorota Wellman

Twórca Video Roku, kategoria – juror: gaming – Marcin Momot, lifestyle – Anna Dereszowska, popularnonaukowe – Karol Wójcicki, poradnikowe – Urszula Chincz, rozrywka – Katarzyna Kwiatkowska, vlog – Jarosław Kuźniar

Dodatkowe, kategoria – juror: Tekst Roku (dla blogerów) – Tomasz Raczek, Video Roku (dla twórców video) – Patryk Vega

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 23 lutego, a finał odbędzie się 18 marca. Regulamin oraz więcej informacji znajdziecie na stronie www.blogroku.pl.


© KUKBUK 2018