Na tropie gorącego tematu - KUKBUK

Na tropie gorącego tematu

Kukbukczyce są jak superagentki - polują na nowe smaki!
kukbuczyce sony xperia kukbuk

Jesteście ciekawi jak wygląda na co dzień nasza praca? Otóż jest wieloetapowa. Najpierw tężymy umysły w poszukiwaniu ciekawych tematów i z wielką przyjemnością przeglądamy książki, magazyny i blogi by znaleźć nowe inspiracje. Wnikliwie analizujemy to, co znajdujemy na restauracyjnych talerzach, robimy mały wywiad wśród znajomych – czy zjedli ostatnio coś wyjątkowego?

To praca dla niezłych agentów, potrzebujemy więc gadżetów godnych Jamesa Bonda. Sony Xperia Z5 Compact jest naszą tajną bronią. Nie musimy nosić ze sobą ciężkich notesów, bo wszystkie pomysły na artykuły zapisujemy w smartfonowym notatniku. Jest to dużo wygodniejsze rozwiązanie, bo telefon zawsze mamy przy sobie, a przecież nie wiadomo, skąd przyjdzie inspiracja! Mamy też pewność, że nikt ich nie odczyta, bo telefon zabezpiecza… czytnik linii papilarnych. W dodatku jest on umieszczony z boku, wiec odblokowujemy telefon jednym ruchem ręki. To bardzo pomocne, szczególnie kiedy dużo się wokół nas dzieje: możemy szybko zrobić zdjęcie zanim wystygnie nam pikantna zupa z krewetkami lub kiedy wyjątkowo rozczuli nas psi przyjaciel wybierający najlepsze ciacho.

Funkcja szybkiego odblokowywania jest również przydatna podczas prawdziwych redaktorskich zadań, kiedy jesteśmy na degustacji nowego restauracyjnego menu i zagadamy się z szefem kuchni, możemy szybko odblokować telefon i włączyć dyktafon lub zrobić zdjęcie. Nic nas nie ominie! Nie musimy też ograniczać się, jeśli chodzi o używanie telefonu, ani nosić ze sobą ładowarki – bateria Sony Xperia Z5 Compact wytrzymuje aż dwa dni. Zebranie materiałów to w końcu rzecz podstawowa przed napisaniem artykułu, a nasz smartfon dzielnie dotrzymuje nam kroku!

kukbuczyce sony xperia kukbuk
kukbuczyce sony xperia kukbuk
kukbuczyce sony xperia kukbuk

Zdjęcia wykonano telefonem Sony Xperia Z5 Compact


© KUKBUK 2018