Targi WZORY już w najbliższy weekend! - KUKBUK

Targi WZORY już w najbliższy weekend!

To doskonała okazja, aby kupić piękne dodatki zaprojektowane przez młodych designerów i wyprodukowane przez polskich rzemieślników.

Na targach będziecie mogli kupić meble, ceramikę, grafiki, tekstylia, a także dekoracje i akcesoria – czyli wszystko to, co potrzebne, aby mieszkało się pięknie i wygodnie.

Jak zawsze na wiosnę – będzie zielono! Na wiosennych Wzorach znajdziecie m.in. rośliny na parapet, na balkon i do mini ogródków, doniczki, systemy i lasy w szkle. Na drugim piętrze mieścić się będzie strefa vintage, gdzie kupicie niepowtarzalne ubrania i przedmioty z minionych dekad od najlepszych polskich kolekcjonerów.

Na targach odbędzie się również całe mnóstwo warsztatów:

– w sobotę i niedzielę od 15:00 do 19:00 dowiecie się, jak szybko przerobić swoje ubrania dostosowując je do panujących trendów.

– w sobotę o 16:00 Kasia Rodek opowie o swoim projekcie „ Słoik z lasem”. Pokaże jak można zamknąć las w butelce i opowie o pielęgnacji i utrzymaniu mikro-lasów.

– w niedzielę o 14:00 dowiecie się, jak rośliny służą naszej urodzie – warsztat z naturalnymi kosmetykami poprowadzą Ania Tabor i Agnieszka Małachowska.

Więcej szczegółów i zapisy na stronie wydarzenia na FB.

WZORY na wiosnę 2018, 12-13 Maja, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, godziny 11:00-19:00.


© KUKBUK 2018