Szlachetna puenta zimnych wieczorów - KUKBUK

Szlachetna puenta zimnych wieczorów

Pogoda sprzyja krzepieniu ciała i ducha. Czym delektują się gwiazdy?
wodka saska kukbuk

Ćmy barowe sączą dekadenckie koktajle, a grono smakoszy skupia się wokół ognistych mocy nowych smaków wódki Saskiej. 24 listopada mieliśmy okazję sprawdzić, co pija się na salonach – w Domu Wódki obyło się elitarne spotkanie, na którym delektowano się aż pięcioma premierowymi liniami wódki Saskiej. Pierwsi spróbowali ich znani i lubiani – Beata Tyszkiewicz, Rafał Maserak, Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski.

wodka saska kukbuk Foto: Mateusz Jagielski / East News Warszawa 24.11.2015 Prezentacja nowej wodki - SASKA w Domu Wodki N/z: Tamara Arciuch Bartek Kasprzykowski

Zachwytom nie było końca. Wódka Saska to wyjątkowe trunki dla tych, którzy cenią jakość opartą na wielowiekowej tradycji. To kwintesencja szlachetnego smaku i wielu lat doświadczeń mistrzów gorzelnictwa. Nic więc dziwnego, że spotkanie z Saską okazało się wielkim sukcesem.

wodka saska kukbuk

Inspiracją do stworzenia nowych wariantów smakowych Saskiej wcale jednak nie była pogoda, ale polskie nalewkowe dziedzictwo. Sięgnęła po nie Joanna Dawidowicz, odtwarzając trunki kuszące aromatem owoców – Czarny Bez, Dzika Róża, Śliwka Węgierka – dębową nutą i czystością polskiej wódki. Szukajcie ich, planując wyjątkowy, zimowy wieczór w gronie smakoszy.


© KUKBUK 2018