Święto matki ziemi - KUKBUK

Święto matki ziemi

Już w najbliższy weekend odbędzie się III edycja Terra Madre Slow Food Festival, połączony tym razem z wielkim targiem kulinarnym!
terra madre kukbuk

Od 11 do 13 listopada, w ICE Kraków Congress Centre, odwiedzający znaleźć będą mogli najlepsze europejskie sery, przetwory, wspaniałe wina i miody pitne, wódki, nalewki oraz piwa rzemieślnicze, kawy, herbaty, oleje i zioła, kasze, włoskie przysmaki i tradycyjne wędliny. Będzie tam wszystko, czego może zapragnąć miłośnik dobrego jedzenia!

 

Kraków od morza leży daleko, dlatego rzadko ma okazję próbować świeżych ryb. Na szczęście podczas targów będzie można odwiedzić stoisko Slow Food Pomorze, które zaprezentuje najlepsze polskie ryby świeże oraz przetwory – będzie dorsz, flądra, sandacz, turbot, sielawa, węgorz, śledź i łosoś bałtycki. W strefie otwartej kuchni spróbować będzie można dań regionalnych bazujących na dziczyźnie, podrobach, rybach i serach.

 

Szczegółowy program festiwalu, wraz z kolacjami tematycznymi, warsztatami, laboratoriami i pokazami znajdziecie na terramadre.pl. Zapraszamy!

terra madre kukbuk
terra madre kukbuk
terra madre kukbuk

© KUKBUK 2018