Święto eksluzywnych restauracji - KUKBUK

Święto eksluzywnych restauracji

Młodsza siostra festiwalu Restaurant Week już po raz drugi zawita do najbardziej ekskluzywnych warszawskich i krakowskich lokali
Święto eksluzywnych restauracji
restaurant week fine dining kukbuk

Następny tydzień minie pod znakiem espumy z topinambura, assiette z łososia i karmelizowanego kalafiora. W poniedziałek 20 lutego rozpoczyna się festiwal Fine Dining Week, który potrwa do wtorku 28 lutego. To wspaniała okazja aby poznać menu najlepszych polskich restauracji—za festiwalową cenę 119 zł goście będą mieli szansę spróbować popisowego, pięciodaniowego menu najbardziej prestiżowych lokali stolic Małopolski i Mazowsza. W sumie blisko pięćdziesięciu szefów kuchni z obydwu miast zaprezentuje przed uczestnikami festiwalu Fine Dining Week pięć popisowych dań. W festiwalu biorą udział znane warszawskie restauracje takie jak N31, Belvedere, Amber Room, Butchery&Wine czy La Rotisserie. W Krakowie swoje drzwi dla festiwalowych gości otworzą między innymi Biała Róża, ZaKładka, Qualita i Copernicus.

Pierwsza edycja festiwalu Fine Dining Week odbyła się w sierpniu i jest odpowiedzią na wielkie zainteresowanie festiwalem Restaurant Week. To prawdziwe święto ekskluzywnych restauracji i jedyna w swoim rodzaju okazja na spróbowanie dań lokali wyróżnianych przez Michelin i będących na najwyższych miejscach prestiżowego przewodnika Gault&Millau. Stoliki można rezerwować pod adresem: www.restaurantweek.pl. Życzymy smacznego!

 

 

Fine Dining Week

Cena: 119 zł

Miejsce: Warszawa i Kraków

20-28 lutego 2017

Rejestracja: www.restaurantweek.pl


© KUKBUK 2018