Niezwykłe opakowania DIY - KUKBUK

Niezwykłe opakowania DIY

Oto zadanie dla was, sroki i sroczki zbierające świecidełka i różne drobiazgi, które mogą się kiedyś przydać.

Zdjęcia: dinnershow studio
Stylizacja: Małgorzata Białobrzycka

ładne pomysły na opakowania

Wydobądźcie swoje skarby z szuflady w kredensie i użyjcie ich do dekoracji prezentów.

 

EKO

Pozbierajcie listki zimozielonych roślin – będą idealne jako ozdoby zwykłego papieru pakowego, w którym upominki także będą się prezentowały okazale. Torebkę możecie spiąć drewnianymi spinaczami. Niezwykłymi, jeśli ozdobicie je rysunkami żołędzi lub innych leśnych skarbów. Albo użyjcie ziemniaków. Przetnijcie je na pół, wytnijcie w nim gwiazdkę foremką do ciasta, zanurzcie w tuszu i stemplujcie opakowania, dopóki starczy wam papieru.

pomysł na opakowanie prezentu
eko poakowanie prezentów
świateczne diy kukbuk

Z BŁYSKIEM

Do pakowania prezentów przydadzą się wam wszystkie materiały z błyskiem – podobny błysk chcecie wszak zobaczyć w oczach obdarowanych. Jako dekoracje świetnie sprawdzą się papier, folia, a nawet kawałki tapety. Przypomnijcie sobie najczęstsze świąteczne motywy, wytnijcie je z tych materiałów i przyklejcie swoje dzieła do karteczek.

pomysły na pakowanie prezentów
pomysł na oryginalne opakowanie

RETRO

Tiulowa wstążka, trochę ozdobnej papierowej taśmy i możecie mieć niepowtarzalną, bajkową choinkę. Pomyślcie o udekorowaniu jej zdjęciami z najmilszych chwil w roku. Święta to przecież także czas podsumowań.

ładne pomysły na opakowania
ładne pomysły na opakowania
ładne pomysły na pakowanie prezentów

DLA DZIECI

Dzieci uwielbiają niespodzianki. Jeśli więc na opakowaniach niektórych prezentów znajdą się zapowiedzi zawartości, rączki tym bardziej spocą im się z podekscytowania. Przecież dzieci uwielbiają niespodzianki!

ładne pomysły na opakowania
ładne pomysły na opakowania

© KUKBUK 2018