Sukces zdjęć dla magazynu Kukbuk w Londynie! - KUKBUK

Sukces zdjęć dla magazynu Kukbuk w Londynie!

Zdjęcia Łukasza Smudzińskiego (pierwsza okładka pisma) i Anny Włoch (’Apple In Los Angeles’) zostały wyłonione z ponad 6000 prac i znalazły się w grupie 100 najlepszych fotografii nominowanych do nagrody głównej w międzynarodowym konkursie „Pink Lady Photographer of the year 2014”.
kukbuk zdjecia nagroda

Wystawa 100 najlepszych zdjęć potrwa od 24 do 27 kwietnia br. w Mall Galleries w Londynie. Zwycięzca zostanie wyłoniony 23 kwietnia i otrzyma czek w wysokości 5000£.

 

Fotografia pieczonej gęsi walczy o nagrodę w kategorii . Nietypowe zdjęcie jabłka startuje w kategorii


Prace wybrało grono znanych na całym świecie ekspertów od sztuki kulinarnej i fotografii: Yotam Ottolenghi, Donna Hay, David Loftus, Jamie Oliver, Simon Bainbridge i Andrew Scrivani.


 

Pink Lady Photographer of the Year 2014 to międzynarodowy konkurs fotografii żywności. Przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych: profesjonalistów, amatorów, a nawet dzieci i młodzieży.

 

Magazyn kulturalno-kulinarny KUKBUK to nowoczesne połączenie wysokiej jakości autorskich sesji fotograficznych z ciekawymi artykułami o tematyce około-kuliarnej, dotyczącymi takich dziedzin jak antropologia jedzenia, kultura, sztuka, dizajn. To książka-album o wartości kolekcjonerskiej.  KUKBUK obfituje w wiele niebanalnych przepisów wnikliwie przetestowanych przez redakcję, pochodzących od współpracujących z magazynem profesjonalnych kucharzy i blogerów. Dostępny jest w ponad 800 miejscach sprzedaży w całej Polsce. Dystrybucja podzielona jest na wysyłkę bezpośrednią, salony prasowe EMPIK, IN MEDIO, RELAY, KOLPORTER, RUCH i TRAFFIC, a także sklepy designerskie oraz restauracje, kluby i salony SPA.


© KUKBUK 2018