Stylowy pomocnik w kuchni - KUKBUK

Stylowy pomocnik w kuchni

Wszystko, co może ułatwić i przyspieszyć gotowanie, jest na wagę złota.
robot kuchenny kukbuk

Jak korzystać z ostatnich chwil lata, nie rezygnując z pysznych dań, na które nigdy nie mija ochota? Z pomocą przyszedł nam ostatnio robot kuchenny marki Bosch.

 

W ciepłe dni idealną przekąską jest lekka zupa, na początek więc zdecydowaliśmy się przyrządzić aromatyczny rosół z warzywami julienne. Nastawiliśmy wywar i wróciliśmy do pisania artykułów, co jakiś czas z zaciekawieniem zerkając pod pokrywkę gotującej się zupy. Zanim się obejrzeliśmy, zapach rosołu rozniósł się po całej redakcji i wszyscy zgłodnieli. Pokroiliśmy więc warzywa zebrane w KUKBUK-owym ogrodzie, a MaxxiMUM za pomocą tarczy z zestawu Veggie Love w okamgnieniu przemienił je w piękne wstęgi, które już po chwili wylądowały w naszym rosole i nadały mu drapieżny, azjatycki charakter.

robot kuchenny kukbuk

Rosół tylko rozbudził nasz apetyt, nabraliśmy ochoty na więcej – w głowach pojawiła się myśl o pierogu z mięsem i nikt już nie mógł skupić się na pracy. Ciasto drożdżowe to nie lada wyzwanie, nikt z nas jednak nie musiał odrywać rąk od klawiatury swoich laptopów – MaxxiMUM zagniótł idealną masę za nas, wszak silnik o mocy 1600 watów poradzi sobie z każdym zadaniem. Ciasto wyrastało grzecznie przez 20 minut, a dzięki misie Easy Pour o pojemności 5,4 litra pozostało na swoim miejscu. My tymczasem zajęliśmy się przygotowywaniem farszu, oczywiście nie sami. Z pomocą przyszła nam maszynka do mięsa z zestawu Hunting Adventure. Chwilę później patrzyliśmy na rumieniące się w piekarniku ciasto.

robot kuchenny kukbuk

Robot kuchenny MaxxiMUM Boscha to elegancki i nowoczesny pomocnik, który przysłuży się w kuchni, ale też zapewni nam dodatkową chwilę dla siebie.
Zdjęcia: materiały prasowe/KUKBUK


© KUKBUK 2018