Sony Xperia - zdjęcia ostre jak noże - KUKBUK

Sony Xperia – zdjęcia ostre jak noże

Czasami czujemy się jak agenci do zadań specjalnych: na tropie dobrego smaku, ze specjalnymi gadżetami w ręku.

Zdjęcia wykonano telefonem Sony Xperia Z5 Compact

SONY XPERIA -zdjecia kukbuk

Dobry redaktor jest trochę jak agent specjalny, w ciągłym biegu i gotowości do śledzenia apetycznych kąsków. Nic dziwnego, że potrzebuje gadżetów godnych Jamesa Bonda. Jak wygląda dzień tropicieli smaków?

 

Z domu nie wychodzimy bez śniadania. Musi być nie tylko pożywne, lecz także apetyczne, w końcu na Instagramie obejrzy je ponad 15 tysięcy osób. Robimy zdjęcie drżącymi z głodu rękami, na szczęście jest idealnie wyraźne, bo aparat w smartfonie Sony Xperia Z5 Compact błyskawicznie łapie ostrość.

SONY XPERIA -zdjecia kukbuk

Po miłym poranku czas rozpocząć pracowity dzień. Zadanie numer jeden: sesja zdjęciowa do najnowszego numeru. Udało nam się zrobić kilka zdjęć backstage’u i mimo tego, że wszyscy uwijali się jak w ulu, to żadne ze zdjęć nie jest rozmazane. O nie, wybija południe! Mamy umówione spotkanie ze znajomym kucharzem za 15 minut! Szybko wskakujemy do taksówki, licząc na to, że uda nam się nie spóźnić. Przez okno miga nam nowa restauracja w Śródmieściu – szybko robimy zdjęcie, bo jak wiadomo, pamięć redaktora jest dobra, ale krótka. Lepiej sprawdzić nazwę lokalu w galerii zdjęć, niż głowić się później nad tym, gdzie ją właściwie widzieliśmy i cóż tam majaczyło na szyldzie. Sony Xperia Z5 Compact ma wbudowaną funkcję automatycznej ostrości, nie straszny mu pęd taksówki. Po udanym wywiadzie szef kuchni miło nas zaskakuje i proponuje, że pokaże nam, jak pracuje jego kuchnia. To prawdziwe kulinarne show, w siekaniu nie ma sobie równych, na talerzu błyskiem lądują równo ułożone składniki, a my to wszystko mamy na zdjęciach. Przydadzą się do relacji!

SONY XPERIA -zdjecia kukbuk
SONY XPERIA -zdjecia kukbuk

 

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Łapiemy nieuchwytne i wytrzymujemy nawet najszybsze tempo pracy, bo nasz ulubiony gadżet, Sony Xperia Z5 Compact, zawsze robi zdjęcia ostre jak kuchenne noże.


© KUKBUK 2018