Smakuj Trójmiasto - edycja azjatycka - KUKBUK

Smakuj Trójmiasto – edycja azjatycka

Moda na Azję trwa - zapraszamy do Gdańska, na orientalne przekąski, warsztaty i zakupy w ramach festiwalu Smakuj Trójmiasto.
smakuj trojmiasto kukbuk festiwal

Smakuj Trójmiasto Love&Asian Edition to kolejna edycja festiwalu przygotowana specjalnie dla miłośników azjatyckich smaków. Wydarzenie po raz kolejny odbędzie się w przestronnym wnętrzu klubokawiarni Stary Maneż na terenie gdańskiego Garnizonu Kultury. Wystawcy podczas festiwalu będą oferować dania zarówno w wersjach pełnowymiarowych jak i degustacyjnych. To znakomita okazja, by spróbować nowych smaków i odkryć dania, których wcześniej nie znaliście. W ofercie pojawią się różnorodne pyszności takie jak banh mi, nudle, pad thai, curry, sushi, tradycyjny ramen czy pho. Najlepsi cukiernicy przygotują desery – mango sticky rice, puddingi z tapioki, baklavę, azjatyckie lody z matchą i kolendrą. Smakuj Trójmiasto Love & Asian Edition to także dobry pomysł na weekend dla zakochanych, którzy chcą przedłużyć walentynkowy nastrój. Będą na nich czekać afrodyzjaki – świeże owoce morza, czekolada i wino. Będą też wykłady, pokazy i warsztaty, więc będzie można zaczerpnąć inspiracji i sporo się nauczyć.

Na targach nie zabraknie KUKBUK-a. Będziemy sprzedawać numer Chinatown i KUKBUK-owe gadżety, nie zapomnijcie wpaść po ciasteczko z wróżbą – przepowie wam przyszłość, to pewne. Będzie można obejrzeć też wystawę niezwykłych grafik z sesji „Pięć smaków”. Do zobaczenia!

 

Smakuj Trójmiasto Love&Asian Edition

19 lutego 2017, 11:00 – 19:00

Stary Maneż, Gdański Garnizon Kultury, ul. Słowackiego 23

Wstęp: 10 zł, dzieci i młodzież do lat 17 za darmo

 


© KUKBUK 2018