Słojobranie z Jadłonomią - konkurs - KUKBUK

Słojobranie z Jadłonomią – konkurs

Początek jesieni to czas, kiedy zaczynają podzwaniać słoiki. Pomidory, papryka i śliwki są teraz tak dojrzałe, że warto zatrzymać ich słodycz i aromat na następne miesiące. Szukacie pomysłów na tegoroczne przetwory? Już 14 września zapraszamy was do Poznania na warsztaty „Słojobranie”, które poprowadzi Marta Dymek, autorka bloga Jadłonomia.
jadlonomia kukbuk

Redakcja KUKBUK-a uwielbia jej mistrzowskie przepisy na wegańskie gulasze z jarmużem, pasty z warzyw i kremowe tofurniki. W Akademii Kulinarnej SPOT. to EAT w ramach TWIST OFF, Dnia Niezależnej Twórczości Słoikowej, o którym pisaliśmy tutaj, Marta zawekuje z wami wegańskie specjały i opowie o swojej książce, która już niedługo trafi do księgarń.

Jeśli chcielibyście pogotować i porozmawiać z Martą, mamy dla was szybki konkurs, w którym do wygrania są dwie wejściówki na warsztaty. Wystarczy, że podzielicie się z nami swoimi ulubionymi wegańskimi daniami. Przepis wraz ze zdjęciem należy przesłać na adres konkurs@kukbuk.com.pl. Macie czas do 10 września, do godziny 12. Powodzenia!

 

REGULAMIN


© KUKBUK 2018