Ryby wracają do Warszawy - KUKBUK

Ryby wracają do Warszawy

Świeże, marynowane, wędzone albo w aromatycznej zupie. Już w ten piątek, 16 września, do centrum Warszawy wraca cotygodniowy Targ Rybny.
targ rybny kukbuk

Stoiska pełne pstrągów, dorad, przegrzebków czy vongoli po wakacyjnej przerwie wracają na Plac Powstańców Warszawy. Poszukiwacze najlepszej jakości ryb i owoców morza będą mogli co piątek od godziny 11 do 19 zaopatrzyć się w najświeższe produkty, a przy okazji zasięgnąć rybnej porady u sprawdzonych dostawców, takich jak Pan Sandacz czy Polish Fish. Oprócz wysokobiałkowych rarytasów na Targu będzie można znaleźć inne skarby z głębin, między innymi szparagi morskie. 

Dania rybne będzie można też zjeść na miejscu, w specjalnie do tego przygotowanej jadalni, przy akompaniamencie muzyki na żywo. Nowością jest pojawienie się w ofercie wina, które dopełni smaku rybnych potraw.

W tym sezonie Targ Rybny połączył siły z organizacją MSC, która zajmuje się promowaniem przyjaznego środowisku rybołówstwa. W ramach szerzenia wiedzy na ten temat przygotowano warsztaty, podczas których będzie można dowiedzieć się jak mądrze wybierać ryby i owoce morza, które trafią na nasz stół.

Targ Rybny w Warszawie, Plac Powstańców Warszawy, piątki w godz. 11:00 – 19:00


© KUKBUK 2018