Ruszył nowy konkurs KUKBUK-a! - KUKBUK

Ruszył nowy konkurs KUKBUK-a!

Kulinarny Szpieg potrwa do końca roku, do wygrania jest wiele cennych nagród.
kulinarny-szpieg_kukbuk2

Wraz z premierą nowej strony ogłosiliśmy nowy konkurs. Zachęcamy was do udziału, bo do wygrania są świetne nagrody!

Zasady konkursu Kulinarny Szpieg

W każdym miesiącu na stronie konkursowej opublikujemy cztery zadania. Będziemy wam o tym przypominać na naszym Facebooku.

Odpowiedzi możecie udzielić od razu albo podzielić sobie zadania na etapy w ciągu całego miesiąca. W pierwszy dzień konkursu będziemy publikować trzy proste quizy. Odpowiedzi na pytania będą ukryte na naszej stronie, trzeba będzie ją przeszukać. Czwarte zadanie, kreatywne, będzie polegać na przesłaniu zdjęcia, artykułu lub recenzji – odpowiednich do tematyki i zadania na dany miesiąc.

Żeby wziąć udział w czwartym etapie (zadaniu kreatywnym), trzeba prawidłowo odpowiedzieć na trzy wcześniejsze pytania. Jeśli udzielicie błędnej odpowiedzi, nie będziecie mogli wziąć udziału w części kreatywnej.

Zadania z części czwartej za każdym razem oceniać będzie jury, w którego skład wejdą członkowie redakcji KUKBUK-a.

Co można wygrać w czerwcowej edycji konkursu Kulinarny Szpieg?

W każdym miesiącu fundujemy trzy nagrody za najciekawsze prace nadesłane w części kreatywnej. W czerwcu będzie to niezwykły niezbędnik dla każdego, kto planuje latem piknikować na świeżym powietrzu!

 

kotanyi_przyprawy

Autorzy najlepszych prac otrzymają bowiem zestawy nagród: przenośne grille marki Weber oraz zestawy przypraw Kotányi, idealne do wakacyjnych dań.

Powodzenia!

Weź udział w konkursie i zostań Kulinarnym Szpiegiem! <<kliknij tu>>


© KUKBUK 2018