Rozwiązanie urodzinowego konkursu - KUKBUK

Rozwiązanie urodzinowego konkursu

Najwierniejsi KUKBUK-owi kolekcjonerzy nagrodzeni, a my nie lada wzruszeni!
urodzinowy konkurs kukbuk

Ilość maili ze zdjęciami kolekcji magazynu okraszonych ciepłymi słowami przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Okazuje się, że KUKBUK nierzadko zajmuje specjalne miejsce w waszych domach – na kuchennej półce wśród najznakomitszych książek kulinarnych lub dumnie wyeksponowany na kredensie. Nasze przepisy towarzyszą wam w ważnych momentach – podczas świąt, urodzin i uroczystych kolacji – a teksty umilają chwile relaksu. Poniżej prezentujemy zdjęcia, które zdobyły nasze serca.

Taki kuchenny regał to marzenie każdego smakosza. Kubeczki, szklanki i pucharki, książki kucharskie i… wszystkie wydania KUKBUKA! Gratulujemy Małgosi Jaśkowiak cudownej kolekcji.

urodzinowy konkurs kukbuk

Zuzanna Kowala zasypała nas apetycznymi zdjęciami swoich wypieków. Cieszymy się, że osoba z taką pasją do gotowania sięga po kolejne numery naszego magazynu!

urodzinowy konkurs kukbuk

Zawsze staramy się, żeby każde wydanie KUKBUK-a apetycznie się prezentowało. Kaja Putyńska pokazała, że jesteśmy całkiem smakowici!

urodzinowy konkurs kukbuk SONY DSC

Pierwszy numer to prawdziwy biały kruk. Marcelina Godlewska cieszy się, że jest w jego posiadaniu, bo dziś zdobyć Gęsią Skórkę już niełatwo!

kukbuk urodziny konkurs

Marta Piotrkowska zdradziła nam, że układa kolejne numery KUKBUK-a nie chronologicznie a… według sezonów. Bardzo nam ten pomysł przypadł do gustu, bo przecież przepisy i teksty rzadko kiedy się dezaktualizują!

kukbuk urodziny konkurs

Zwycięzcy otrzymają od nas zestawy KUKBUK-owych prezentów, Za wszystkie zgłoszenia gorąco dziękujemy i życzymy, sobie i wam, kolejnego smacznego roku!


© KUKBUK 2018