Roślinne Porady na 2018 rok - kalendarz ogrodnika - KUKBUK

Roślinne Porady na 2018 rok – kalendarz ogrodnika

Jeśli w 2018 roku planujecie być bliżej natury - kalendarz Roślinne Porady będzie doskonałym drogowskazem. A już od nowego roku teksty Sebastiana Kulisa będziecie mogli czytać u nas w KUKBUK-u! 
roslinne porady4

Kalendarz wydany przez Sebastiana Kulisa, czyli „Roślinne porady” to  kalendarz, z którego dowiecie się, co w danym miesiącu zbierać i z jakich dóbr natury korzystać. Ponad 20 warzyw zostało zaopatrzonych w osobiste historie połączone z intuicyjnymi przepisami, nie tylko kulinarnymi. Okładka i wnętrze są wypełnione ilustracjami Mai Tybel oraz zdjęciami Roślinnych Porad. W każdym tygodniu znajdziecie krótkie porady co do siewu, zbioru i konkretnych czynności, których pełen opis znajdziecie w książce „Roślinne Porady – Warzywa”.

Ten kalendarz to rodzaj ćwiczeń opartych o książkę-podręcznik, by na ich podstawie można było krok po kroku, z łatwością i zrozumieniem wtopić się w świat Natury, a szczególnie działkowych ogródków czy zielonych balkonów. To kalendarz dla doświadczonych działkowców, jak i miejskich ogrodników dysponujących niewielkim parapetem.

Kalendarz do kupienia tu: sklep.roslinneporady.pl

roslinne porady3
roslinne porady2

© KUKBUK 2018