Rodzina KUKBUK-a się powiększa! - KUKBUK

Rodzina KUKBUK-a się powiększa!

27 czerwca br. do salonów prasowych Empik trafia specjalne wydanie naszego magazynu KUKBUK Ekstra Rodzina. To 152 stronicowa książka w twardszej od regularnego wydania KUKBUK-a okładce.
magazyn kukbuk

Wydanie KUKBUK Ekstra Rodzina zostało podzielone na dwie części: „na co dzień” i „od święta” i zawiera m.in.: sprawdzone przez redakcję przepisy dla dzieci, felietony, porady dla rodziców oraz bajkę kulinarną.

KUKBUK Ekstra Rodzina zawiera także wymyśloną przez redakcję, kulinarno-edukacyjną grę planszową pt. „ Od ziarenka do bochenka”. Rozkładaną planszę będzie można oderwać od stron pisma nie niszcząc go.

Podobnie jak w przypadku znanego wam regularnego KUKBUK-a wydanie specjalne wyróżnia się starannie dopracowaną szatą graficzną – zawiera autorskie sesje fotograficzne oraz ilustracje stworzone na zamówienie wydawnictwa.

 

Dyrektorką artystyczną projektu jest Oliwia Gede Niewiadomska, a wydawczynią i redaktorką naczelną Daria Pawlewska. KUKBUK Extra Rodzina to naturalne rozszerzenie portfolio wydawnictwa, które w ciągu roku planuje publikację dwóch kolejnych tematycznych wydań specjalnych. Cena wydania specjalnego to 28 zł.


© KUKBUK 2018