Zrób sobie swój własny, domowy bar z sokami! - KUKBUK

Zrób sobie swój własny, domowy bar z sokami!

sokowirowka kukbuk

Za oknem szaro, ponuro i nieprzyjemnie zimno. A nam, spragnionym słońca i letnich atrakcji, marzy się pobyt na tropikalnej plaży. Rozwiązaniem prostszym niż zakup biletów do Tajlandii może być dostarczenie sobie esencji lata… na śniadanie. Nowa sokowirówka Panasonic MJ-DJ01 pomoże zamknąć w małej szklance moc witamin i obietnicę powrotu natury w rozkwicie.

Ten elegancki sprzęt wystarczy ustawić na kuchennym blacie, by móc korzystać z jego nieograniczonych możliwości. Nowocześnie i pomysłowo zaprojektowany, świetnie odnajdzie się w najbardziej stylowych z naszych kuchni. Dobrej jakości materiały wykorzystane do produkcji sokowirówki Panasonic MJ-DJ101 to gwarancja wiernej służby naszym potrzebom! Urządzenie sprosta im znakomicie dzięki nowym udogodnieniom technologicznym: zamiast powszechnie używanych metalowo-plastikowych sitek, sokowirówka MJ-DJ101 wyposażona jest we w pełni metalowe sito z ostrzami, które pozwalają wydobyć z owoców i warzyw większą ilość soku. Drobna siatka sitka nie pozwala też miąższowi owoców przedostawać się do klarownego napoju. Jeśli nie kochacie zmywać, odetchniecie z ulgą, gdyż sitko zaprojektowano tak, by jego czyszczenie stało się znacznie łatwiejsze. Natomiast dzięki wysokiej jakości ostrzom ustawionym pod niskim kątem sok zostanie dokładniej wydobyty z owoców!

sokowirowka kukbuk

Już widzicie, jak przy sokowirówce ustawia się kolejka chętnych po klarowny sok na śniadanie albo pyszny dodatek do karnawałowych drinków? Z nowym modelem MJ-DJ101 łatwo sprostamy nawet ogromnemu popytowi na sok! Urządzenie wyposażono w szeroki, 75-milimetrowy podajnik, który pomieści całe owoce, więc nie będziemy musieli zajmować się krojeniem. Dzióbek do nalewania obraca się zaś pod kątem 120 stopni, dzięki czemu po napełnieniu jednej szklanki musimy go tylko przesunąć nad kolejną. Nie uronimy przy tym ani kropli tak drogocennego w zimie napoju! A gdy przyjdzie zamknąć kramik z ulubioną mieszanką owocową, warzywną lub owocowo-warzywną, wystarczy podnieść lejek sokowirówki, by sok nie skapywał na nasze eleganckie kuchenne blaty.

Z takim sprzętem możemy zadbać o zastrzyk witamin dla całej rodziny, zrobić sobie przyjemną smakową wycieczkę do krainy lata lub zaproponować gościom idealny dodatek do imprezowych drinków. Jedyna obawa to to, że będą ciągle wracać po więcej!

Sugerowana cena produktu: 599 zł


© KUKBUK 2018