KUKBUK najedzony fest! - KUKBUK

KUKBUK najedzony fest!

W ostatni weekend karnawału wybraliśmy się na festiwal kulinarny Najedzeni Fest!, by zdążyć najeść się jeszcze przed postem. A było czym! W stoiskach w hotelu Forum prężyły się jeżowce, kusiły buły ze śledziem, bulgotało w garnkach curry.
kukbuk najedzony fest

Wygłodniali goście festiwalu mogli wybierać spośród dań kuchni indyjskiej, portugalskiej czy koreańskiej, popić je kawą parzoną alternatywnymi metodami i zagryźć słodkościami. Na scenie odbywały się pokazy gotowania i warsztaty, można było także porozmawiać z producentami serów i win oraz ich spróbować. My nie odmówiliśmy sobie pysznego kurczaka w sosie z nerkowców od Hurry Curry, kanapek z Ministerstwa Śledzia, pachnących seksem podwodnych jeżowców i karmelowego brownie z La Baguette.

 

Na KUKBUK-owym stanowisku też nie zabrakło jedzenia. Luiza Trisno, szefowa kuchni i właścicielka Ramen Girl, przygotowała dla nas niezwykłe przekąski – karmelizowany bekon z musem z wasabi oraz chrupiące skórki topinamburu z kremem zrobionym z żółtek i kokosa oraz pestkami granatu. Mieliśmy dla was również karnawałowy numer magazynu, który tego dnia wyjątkowo sprzedawaliśmy w płóciennych woreczkach na fasolę. Tych samych, które dostali już nasi prenumeratorzy. Jak nam donoszą, używają go do przechowywania nie tylko fasoli, lecz także bielizny. Po raz pierwszy mogliście obejrzeć i kupić nasze plakaty, a największe zainteresowanie wzbudzał przywodzący na myśl obrazy Vermeera portret pochodzący z czekoladowej sesji z numeru 12.

kukbuk najedzony fest

Cieszymy się, że mogliśmy się z wami spotkać i porozmawiać na temat magazynu. Wyjątkowo miło wspominamy momenty, w których prosiliście nas o autografy na kupionych egzemplarzach czy chwaliliście ulubione materiały z KUKBUK-owych stron. Tych, którym nie udało się dotrzeć do Krakowa, pocieszamy: plakaty można kupić w sklepie internetowym, a prenumerata, dzięki której możecie zebrać kolekcję woreczków, jest dostępna tutaj. Do zobaczenia na następnej edycji Najedzonych Fest!

kukbuk najedzony fest
kukbuk najedzony fest
najedzony fest kukbuk
najedzony fest kukbuk
najedzony fest kukbuk
najedzony fest kukbuk
najedzony fest kukbuk
najedzony fest kukbuk

© KUKBUK 2018