Chef Kukbuk-a wybrany - KUKBUK

Chef Kukbuk-a wybrany

Została nim pani Joanna Lewicka ze Szczecina, która marzy o własnej cukierni.

Tekst: Basia Starecka
Zdjęcia: Rafał Meszka

chef kukbuka konkurs

Uroczyste wręczenie nagrody, sprzętu kuchennego o wartości 5 tysięcy złotych, i nadanie tytułu Chefa KUKBUK-a odbyło się w ostatnią sobotę w restauracji Akademia.

chef kukbuka konkurs

Pani Joanna do Warszawy przyjechała ze Szczecina. Tygodniowy pobyt w stolicy wykorzystała na doskonalenie swoich umiejętności – odbyła kurs w Akademii Tortownia, gdzie pod okiem Bożeny Sikoń uczyła się trudnej sztuki wypiekania efektownych tortów. Nasza laureatka ma w tym już niemałe doświadczenie, dość przypomnieć tort tiramisu, którym wygrała nasz roczny konkurs „Zostań chefem KUKBUK-a”.

Na spotkanie z nami przygotowała kolejny – czekoladowy biszkopt z wiśniami, opakowany w słodką, błękitną masę z napisem KUKBUK. Tort zjedliśmy w redakcyjnym gronie.

chef kukbuka konkurs

Pani Joanna przyjechała do Warszawy z mężem, z którym również prowadzi żłobek i przedszkole. Przy toastach szampanem zdradzili nam swoje plany na przyszłość. Zwyciężczyni konkursu „Zostań chefem KUKBUK-a” marzy o własnej cukierni. Entuzjastycznie do tego pomysłu odnosi się nie tylko mąż pani Joanny, lecz także dwójka ich dzieci.

chef kukbuka konkurs

Z małżeństwem państwa Lewickich pożegnaliśmy się, życząc im realizacji marzeń i zostawiając ich samych na romantycznym obiedzie. KUKBUK zapewnił gościom również nocleg. Mamy nadzieję, że czas w stolicy, z dala od obowiązków zawodowych i rodzicielskich, upłynął im równie słodko jak nam przy torcie pani Joanny.


© KUKBUK 2018