Pyszne, więc do pudełka - KUKBUK

Pyszne, więc do pudełka

Szykowanie posiłków do pracy to już nie moda, a nawyk każdego, kto chce dbać o zdrowie. Sprawdźcie, jak łatwo przygotować lunchbox.
Pyszne do pudelka kukbuk

Nowy Rok zaczynamy postanowieniami, nierzadko kulinarnymi: chcemy lepiej się odżywiać lub schudnąć. Porad dotyczących dobierania składników, układania jadłospisów i komponowania posiłków jest wszędzie pełno, ale nawet najszczersze chęci przegrywają często z brakiem czasu lub zmęczeniem. Kupujemy kolorowe i lśniące pudełka na obiad, które pokrywają się kurzem, bo tracimy zapał do przygotowywania posiłków do pracy. Jest na to rada! To mądra i kolorowa książka Grażyny Bober-Bruijn, „Pysznie do pudełka”. Nie znajdziecie w niej gotowych przepisów, a inspiracje i porady dotyczące logistyki domowego gotowania. Poznacie sprytne sztuczki, które pozwolą poradzić sobie z problemami przy planowaniu posiłków. Autorka jest wielką miłośniczką praktycznych rozwiązań takich jak mrożenie lub przygotowywanie posiłków z resztek po obiedzie, więc nie musicie obawiać się, że coś się zmarnuje. Każdy pomysł zawiera też wskazówki dotyczące zamian w przepisach – nie zawsze chce się przecież biec do sklepu po brakującą natkę pietruszki czy pestki dyni. Po lekturze tej książki obiady z pudełek z pewnością będą umilać wasze dni w pracy. Jeśli macie dzieci, ich drugie śniadania też zyskają nową jakość.

Mamy dla was trzy egzemplarze książki Grażyny Bober-Bruijn „Pyszne do pudełka”. Wystarczy, że opiszecie nam swoje lunch boxy. Czy są kolorowe? Mają tajemnicze przegródki? Co do nich wkładacie i w jakich okolicznościach jecie? Piszcie do 12 stycznia na adres konkurs@kukbuk.com.pl, tytułując maile „Pyszne do pudełka”. Nie zapomnijcie dodać swoich danych osobowych i adresu do wysyłki nagrody. Autorów najciekawszych, zwycięskich odpowiedzi ogłosimy 13 stycznia. Powodzenia!

REGULAMIN


© KUKBUK 2018