"Przysmaki na psie smaki" - wygraj książkę - KUKBUK

„Przysmaki na psie smaki” – wygraj książkę

Czekolada jest dla psów trująca. To prawda czy może mit wymyślony przez tych, którzy chcą sami zjeść całą tabliczkę?
psie przysmaki kukbuk

Dowiecie się tego z książki Zuzanny Ingielewicz „Przysmaki na psie smaki”, która wczoraj pojawiła się w księgarniach. Znajdziecie w niej całą masę informacji na temat tego, co powinno znaleźć się w miskach zwierzaków i jakich produktów powinny one unikać. Ile mięsa powinien jeść pies? Czy dawanie mu resztek z naszego stołu jest dla niego dobre? Tutaj przeczytacie rozmowę z autorką, w której obala ona kilka najpopularniejszych mitów.

 

Psie jedzenie rzadko kiedy wygląda smakowicie, a przecież jeśli na naszych talerzach lądują fantazyjne i kolorowe kompozycje, nasze psy też na to zasługują! Propozycje z książki wyglądają apetycznie nie tylko dla zwierzaków i podzielone są na przekąski, dania główne i smakołyki na święta.

 

Mamy dla was 10 egzemplarzy książki „Przysmaki na psie smaki”. Dostaną je osoby, które w komentarzu pod tym postem opowiedzą nam o swoich łakomych pupilach. Co najpyszniejszego zwędziły wam ze stołu? Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 11 maja do godziny 12, a wyniki ogłosimy tego samego dnia o 16. Powodzenia!

 

REGULAMIN

 

Fot.: materiały promocyjne


© KUKBUK 2018