Kto przeje 7500 zł? - KUKBUK

Kto przeje 7500 zł?

Zagłosuj w plebiscycie pyszne.pl na najlepszą restaurację z ofertą dostawy i... jedz za darmo przez cały rok!
pyszne.pl kukbuk

Pyszne.pl ogłosiło ranking najlepszych restauracji 2015 r. z ofertą dowozu. Głosowanie potrwa do końca roku. Możesz wystąpić w roli recenzenta; do wyboru masz jedną z ponad 4 000 restauracji, a do wygrania kupon o wartości 7500 złotych, dzięki któremu możesz zamawiać jedzenie przez cały rok!

 


Najważniejsza informacja – zostało już niewiele czasu! Głosować na ulubioną restaurację można tylko do końca grudnia pod linkiem www.pyszne.pl/top-restauracje. Zagłosuj i uzasadnij dlaczego to właśnie wybrana przez ciebie restauracja zasługuje na miano TOP Restauracji z dowozem 2015 r. Może to do ciebie uśmiechnie się szczęście?

 


Moda na zamawianie jedzenia przez internet upowszechniła się w Polsce na dobre. Coraz więcej użytkowników docenia wygodę tego rozwiązania oraz szeroki wybór dań oferowanych przez serwisy internetowe. Pyszne.pl w specjalny sposób zachęca gości do wystawiania ocen lokalom. Sporządza coroczny ranking najlepszych restauracji, w którym decyzję o tym, kto stanie na podium, podejmują klienci. Dzięki podsumowaniu, miłośnicy dobrego jedzenia dowiedzą się, gdzie mogą zamówić potrawy, których jakość i oryginalność gwarantują kulinarną podróż dla zmysłów w różne zakątki świata.


 

Kto będzie jadał na koszt pyszne.pl przez cały rok i nie będzie musiał zawracać sobie głowy gotowaniem? Która restauracja otrzyma tytuł Top Restauracji 2015 r. w Polsce? Zapraszamy na www.pyszne.pl/top-restauracje. Masz czas tylko do 31 grudnia!


© KUKBUK 2018