Pożywne koktajle na letnie śniadanie - KUKBUK

Pożywne koktajle na letnie śniadanie

Każdy z nas wie, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia. Odpowiednio zbilansowane, bogate w witaminy danie powinno dostarczyć nam tyle energii, abyśmy mieli siłę na stawianie czoła nowym zadaniom i wyzwaniom.

[materiał promocyjny]

koktajle sniadanie kukbuk
koktajle sniadanie kukbuk

Bardzo często poranne zamieszanie nie pozwala na spokojne przygotowanie ulubionego posiłku. I tu z pomocą przychodzą blender MaxoMixx marki Bosch.

 

Jednym z naszych ulubionych posiłków w ciepłe dni, jest owocowy shake lub koktajl mleczny. Blendery Bosch wyposażono w najnowszą stopę miksującą ze stali szlachetnej „Quattro Blade Pro” – inowacyjna konstrukcja czterech ostrzy sprawia, że produkty są idealnie zbierane do wnętrza, równomiernie rozdrabniane. Specjalne wypełnienie stopy zapobiega jej  zasysaniu do spodu naczynia. Dzięki temu rozwiązaniu nasz orzeźwiający, mleczny napój będzie miał idealną konsystencję.

 

Miłośnicy wieloskładnikowych, pożywnych dań zapewniających dużą dawkę energii, powinni skorzystać z rozdrabniacza „Food procesor” o pojemności 1000 ml oraz 4 rodzaje tarcz umożliwiających siekanie warzyw, wielofunkcyjny nóż oraz hak do zagniatania ciasta. Pewny rezultat oraz kontrolę nawet przy siekaniu twardej żywności, zapewni 12 – stopniowa regulacja prędkości oraz silnik o mocy 800W.

 

W zależności od modelu na wyposażeniu linii MaxoMixx znajduje się nóż „Ice Crush Blade”, która z łatwością pokruszy najtwardszy lód do owocowych smoothies. Pomocna przy przygotowaniu obiadów może się okazać końcówka do puree oraz do ubijania piany z białek lub śmietany.

 

Dla wielbicieli kuchni włoskiej doskonałym rozwiązaniem jest rozdrabniacz, który umożliwi przygotowanie idealnego pesto. Blendery wyposażone są także w przycisk Turbo, którego wciśnięcie pozwala zmaksymalizować pracę urządzenia w zależności od potrzeb. Funkcja ta jest idealna do siekania i przetwarzania twardych składników np. orzechów.

 

Marka Bosch przyzwyczaiła nas nie tylko do funkcjonalności swoich produktów, ale także solidnego wykonania, trwałości i niepowtarzalnego designu. Tak jest i tym razem. Blendery linii MaxoMixx są wykonane ze szlachetnej stali, antypoślizgowy uchwyt „Soft touch” zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas wszelkich kulinarnych zmagań. Opatentowany mechanizm montażu akcesoriów umożliwia łatwą wymianę dodatkowych akcesoriów. Cechą charakterystyczną linii jest ponadczasowa, elegancka i nowoczesna stylistyka oraz jakość i trwałość wykonania.

 

[materiał promocyjny]


© KUKBUK 2018