"Poranne inspiracje" - do wygrania książka z przepisami na zdrowe śniadania! - KUKBUK

„Poranne inspiracje” – do wygrania książka z przepisami na zdrowe śniadania!

Bo śniadanie to bez wątpienia najważniejszy posiłek dnia.

W książce „Poranne inspiracje”, znajdziecie aż 100 przepisów na zbilansowane, zdrowe i szybkie śniadania pełne najbardziej wartościowych produktów.

Zastanawiasz się, jak dobrze rozpocząć dzień? Mam na to niezawodny sposób – pozwól sobie na pełnowartościowe śniadanie, którego przygotowanie nie zajmie Ci więcej niż 15 minut. Powiedz „nie” monotonnemu odżywianiu i smakowej rutynie – mówi autorka, Viola Urban.

W książce znajdziecie przepisy na posiłki zarówno zbilansowane, białkowo-tłuszczowe, jak i na lekkie, bazujące na węglowodanach. Nie ma jednej recepty na najlepsze śniadanie – wybierajcie to, co wam służy, pasuje do waszego stylu życia, gustu i celu, a odkryjecie własny sposób na udane rozpoczęcie dnia.

KONKURS!

Mamy dla was 5 egzemplarzy „Poranny Inspiracji”. Aby je zdobyć, należy na adres konkurs@kukbuk.com.pl przesłać do 29 maja odpowiedź na pytanie: gdybyście mieli jeść jedno śniadanie do końca życia, to co by to było? Najciekawsze opisy nagrodzimy książkami, a wyniki pojawią się na stronie internetowej 30 maja. Powodzenia!


© KUKBUK 2018