Poczuj miętę! - KUKBUK

Poczuj miętę!

Czy zakochaliście się kiedyś w biżuterii? Nasza nowa miłość jest prosta i romantyczna, a nazywa się Minty Dot.
minty dot kukbuk

Ta młoda polska marka jubilerska zachwyca subtelnością. Cienkie krążki pierścionków, delikatne zawieszki i kolczyki są wykonane ze szlachetnych kruszców i z kamieni naturalnych, a zostały zaprojektowane z myślą o kobietach, które cenią minimalizm i prostotę. Romantyczna biżuteria Minty Dot podkreśla naturalny urok swojej właścicielki, zamiast przytłaczać go nadmiarem zdobień. Projektantka marki, Anna Brzozowska, wierzy, że za pomocą małych symboli można przekazać najwięcej treści. O swojej pracy mówi tak:

„Tworzę biżuterię dla kobiet. Każda z nas jest wyjątkowa, inna, jednak nasze pragnienia i emocje są bardzo podobne. Biżuteria Minty Dot ma przypominać, że warto realizować marzenia, a także że siła do ich spełniania ukryta jest w nas”.

Każda kolekcja Minty Dot jest opatrzona indywidualnym przekazem, zapisanym na specjalnym bileciku dołączanym do biżuterii. Mówi o emocjach i pragnieniach, inspiruje i wprawia w dobry nastrój. Najnowsza linia marki, Buckler, ma też moc sprowadzania szczęścia, bo każdy element jest wyposażony w mikroskopijną czerwoną nitkę. Wystarczy rzut okna na ten drobny szczegół, dotknięcie zawieszki czy potarcie pierścionka, a już wraca pewność siebie i siła do działania.

minty dot kukbuk
minty dot kukbuk

Biżuteria Minty Dot jest ponadczasowa, bo pełna klasycznej, subtelnej elegancji. Wszystkie kolekcje można dowolnie łączyć i komponować, a wybrane elementy można dodatkowo spersonalizować, żeby zawsze przypominały o tym, co najważniejsze.

 

Biżuteria Minty Dot to 100% pozytywnych emocji zamkniętych w malutkim, szlachetnym symbolu. Koniecznie zajrzyjcie na stronę marki i wybierzcie swój ulubiony – gwarantujemy, że się zakochacie, tak jak my. Uwaga, przy zakupie wpiszcie kod KUKBUK2016. Kod upoważnia do 15% zniżki na biżuterię Minty Dot z wyjątkiem kolekcji Koronki i kategorii Akcesoria. Ważny jest od dziś do końca maja 2016.

 

Salony:

Bracka 5, Warszawa

Silesia City Center, Chorzowska 107, Katowice

Salony partnerskie:

Red Rubin

minty dot kukbuk

© KUKBUK 2018