Piknik na czterech kołach - KUKBUK

Piknik na czterech kołach

Kocyk, koszyk i przekąski. Jak zaplanować rodzinny wypad za miasto i zmieścić się do auta?
bmw kukbuk

Lato to czas pikników, grilla na świeżym powietrzu i wypadów poza miasto. Zanim zaczniemy się tym cieszyć i relaksować na łonie natury, zaplanujmy wcześniej całą podróż. Zapakujmy do auta rodzinę, przyjaciół, smaczne jedzenie i wszystkie potrzebne sprzęty.

 

Nieraz okazuje się, że na kilkugodzinny nawet wypad zabieramy ze sobą niemal cały dobytek, a potem siedzimy wciśnięci pomiędzy torbę z jedzeniem a rowerek dla dziecka. Na szczęście nie musimy się ograniczać. Najnowszy model BMW serii 2 Gran Tourer to samochód idealnie wpisujący się w potrzeby rodziny. Siedzenia w łatwy sposób możemy przesuwać lub składać, by zwiększyć przestrzeń bagażnika. Jeśli zechcą do nas dołączyć przyjaciele, można rozłożyć trzeci rząd siedzeń i w ten sposób pomieścić aż siedmiu pasażerów. Auto wyposażone jest także w wiele schowków oraz uchwytów na napoje, dzięki czemu nie będziemy musieli już więcej przewalać bagaży, żeby podać spragnionemu dziecku wodę. Ponadto tylne siedzenia mają rozkładane stoliki o regulowanej wysokości, idealne do postawienia na nich malowanek, zabawek czy drobnych przekąsek. Te wszystkie udogodnienia brzmią jak opis co najmniej małego busa, ale nic bardziej mylnego. Przy tak dużej pojemności został zachowany odpowiedni design.

bmw kukbuk
bmw kukbuk
bmw kukbuk

BMW Gran Tourer to wreszcie duży komfort jazdy. Mieliśmy okazję się o tym przekonać podczas niedawnego testowania modelu. Już w momencie ruszania odczuwa się kompatybilność auta z kierowcą. Samochód zdaje się wyprzedzać nasze działania, myśleć za kierowcę. Wyposażony jest w systemy ostrzegawcze przed zjechaniem z pasa ruchu czy kolizją z pieszymi. Działający na bazie kamery regulator prędkości z funkcją Stop & Go utrzymuje żądaną prędkość oraz odstęp od poprzedzającego pojazdu, a inteligentny napęd na cztery koła BMW xDrive dostosowuje się niemal perfekcyjnie do nawet najtrudniejszych warunków pogodowych, chroniąc samochód przed poślizgiem podczas letniej burzy.

 

Byliśmy zachwyceni, jak auto dostosowuje się do naszych potrzeb i oczekiwań. Sprawdza się nie tylko w warunkach miejskich, lecz także zapewnia komfort podczas długich wypraw. Droga szybko płynie, a my możemy podziwiać widoki i w dobrym towarzystwie podjadać przekąski. Wyposażeni w smakołyki, koce, lekturę i gry, głodni przygód ruszamy w nieznane. Szerokiej drogi!

bmw kukbuk
bmw kukbuk

© KUKBUK 2018