"Naturalnie. Prosto, zdrowo, smacznie" - rozdajemy książki - KUKBUK

„Naturalnie. Prosto, zdrowo, smacznie” – rozdajemy książki

Alain Ducasse jest uznawany za najlepszego na świecie szefa kuchni, a jego najsłynniejsza książka w końcu ukazała się w Polsce.
naturalnie ksiazka konkurs kukbuk

Ducasse w swojej książce nie tylko prezentuje serię przepisów na zdrowe dania, ale i odpowiada na pytania w kwestii żywienia. Wraz ze wsparciem dziennikarki i autorki książek kucharskich Paule Neyrat oraz normandzkiego szefa kuchni Christophe’a Saintagne, Ducasse tworzy bazę stu pięćdziesięciu przepisów, w oparciu o naturalne, sezonowe składniki. Z książki dowiemy się także, dlaczego nie warto jeść pomidorów zimą, dlaczego w naleśnikach idealnie sprawdza się mąka z tapioki i czym jest wmontowany licznik kalorii, którym dysponuje każdy z nas.

 

Przepisy dzielą się na te najprostsze, których przygotowanie nie zajmie dłużej niż piętnaście minut, i bardziej złożone, jak krem z pieczonego zająca z kasztanami i mus czekoladowo-bakłażanowy. Wszystkie dania podzielone są na cztery kategorie, odpowiadające każdej z pór roku. To wszystko sprawia, że „Naturalnie“ będzie idealnym przewodnikiem po zdrowej i smacznej kuchni sezonowej.

 

Jeśli chcecie wygrać tę książkę w KUKBUK-owym konkursie, wystarczy na adres konkurs@kukbuk.com.pl wysłać dokończenie zdania: „W kuchni naturalnie przychodzi mi…“. Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy egzemplarzami książki „Naturalnie“. Na wasze odpowiedzi czekamy do 13 listopada, a następnego dnia wybierzemy trzech zwycięzców. Powodzenia!

 

REGULAMIN


© KUKBUK 2018