Najlepsza okładka KUKBUK-a wybrana! - KUKBUK

Najlepsza okładka KUKBUK-a wybrana!

Zawsze ciekawi jesteśmy waszych opinii na temat kolejnych okładek KUKBUK-a. Tuż przed premierą 13 numeru zapytaliśmy was, która z dotychczasowych okładek podoba wam się najbardziej i dlaczego. Już wiemy, co najchętniej "jecie oczami"!
kukbuk okladka najlepsza

Nie zapomnieliście wrażenia, jakie zrobiła na was premierowa okładka. „Pierwsza, symboliczna wręcz, a przede wszystkim bardzo zmysłowa“. Bo „Cóż innego mogłoby konkurować wizualnie z kibicią Basi Stareckiej, jak nie przyzłocone ptaszysko?“.

 

Na drugim miejscu znalazły się dwie okładki. Jedną z nich jest ta numeru 6, która „onieśmiela złotem“ gdzie beza „wygląda po prostu bajkowo, jakby przemykała za nią jakaś magiczna postać“. „Nie nogi, nie talie, nie ponętne usta, czy długie blond fale, ale beza w najpiękniejszym wydaniu. Jest KUKBUK-ową „it-girl”, niczym Kate Moss na okładce Vogue’a“.

 

kukbuk okladka najlepsza

Lubicie także numer 4, który „zrewolucjonizował polskie okładki kulinarne pokazując, że jedzenie to nie tylko produkty na talerzu ale pewien lifestyle“. „Okładka wygląda jak kadr ze starych włoskich filmów“, to „pocztówka z wakacji marzeń“.

kukbuk okladka najlepsza

Podium zamyka okładka numeru 12, na której znajduje się „prześliczny rudzielec, niby żywcem przeniesiony z innej, odległej epoki“. „Uczyniła grudzień wytwornym“, jest „subtelnie świąteczna, może nawet bardziej bajkowa“.

kukbuk okladka najlepsza

© KUKBUK 2018