Muzyka, konie i wielka roślinna feta. Tak KUKBUK świętuje weekend! - KUKBUK

Muzyka, konie i wielka roślinna feta. Tak KUKBUK świętuje weekend!

Muzyka, konie i wielka roślinna feta. Tak KUKBUK świętuje weekend!

Będziemy kołysać się w rytm starych przebojów o miłości, wystartujemy w wyścigu konnym, a potem udamy się na roślinną ucztę. Chodźcie z nami świętować weekend!

Tańce rozpoczniemy w piątek o godzinie 18 przy bigbitowych przebojach. Za sprawą muzyki przeniesiemy się w czasie, do epoki wielkiej płyty. Przy wtórze największych hitów lat 60., wykonywanych wówczas między innymi przez Karin Stanek, Kasi Sobczyk i Krzysztofa Klenczona, rozegra się historia wakacyjnej miłości marynarza i maturzystki. Będziemy jej świadkami w Teatrze Muzycznym w Lublinie.

Gdy umilkną echa minionych muzycznych epok, pełni świeżej energii ruszymy na wyścigi. W Stadninie Koni Ferensteinów w Gałkowie po raz osiemnasty odbędzie się wielkie jeździeckie święto – Hubertus 2018. W ślad za końmi pojedziemy jednym z zaprzęgów piknikowych, by w końcu ruszyć w pościg za lisem. Gdy zabraknie nam sił, pokrzepimy się regionalnymi przysmakami na targu ekologicznym.

Wyścigi wyczerpują, dlatego po nich zadbamy o ciało i jego potrzeby. Niedzielę rozpoczniemy na Dolnośląskim Festiwalu Dyni, by w końcu wrócić do Warszawy i zwieńczyć weekend na Wege Festiwalu. Tu do samego wieczora królować będą rośliny!


© KUKBUK 2018