Miele: design i technika w służbie kulinariom - KUKBUK

Miele: design i technika w służbie kulinariom

Otwarta kuchnia to modne rozwiązanie we wnętrzu, nie tylko w restauracjach, lecz także coraz częściej w naszych domach.
miele kukbuk

Kuchnia otwarta na salon sprzyja kulinarnym spotkaniom towarzyskim. Domowi szefowie kuchni nie są dzięki temu skazani na samotność przy garnkach, ale wespół z wesołym gronem mogą przygotowywać posiłki. Tylko jedno może popsuć imprezę – brak wyciągu lub jego nieefektywność. Jeśli chcecie uchronić gości przed zapachem pieczonego kurczaka zaszytym w wyjściowej garderobie, poszukajcie nowoczesnych rozwiązań.

miele kukbuk

Wyciągi podszafkowe Miele DA 3660 i DA 3690 zadbają o dobry klimat kulinarnego spotkania. Skutecznie oczyszczają powietrze z oparów powstających podczas gotowania, a do tego są ciche i atrakcyjnie wyglądają. Posiadają funkcję Con@ctivity 2.0, dzięki której okap automatycznie się wysuwa i dopasowuje intensywność pracy do zadań przydzielonych płycie grzejnej. Wyciągi można też uruchomić ręcznie lub za pomocą pilota.

miele kukbuk

Minimalistyczne wzornictwo ułatwia niewidoczną zabudowę w szafce górnej – płaski okap ze stali szlachetnej ma tylko 14 mm i łagodnie oszlifowane kanty. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii wyciągi DA 3660 (szer. 60 cm) i DA 3690 (szer. 90 cm) mieszczą się w szafce o wysokości zaledwie 35 cm – co pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie przestrzeni – oraz zapewniają zużycie prądu niższe nawet o 70 procent. To zasługa silnika Eco. Niski apetyt na prąd ma także oświetlenie HighPower LED, które oprócz tego znakomicie oświetla płytę grzewczą. Co więcej, dzięki funkcji przyciemniania nadaje pomieszczeniu bardzo indywidualny charakter.

miele kukbuk

Wyciągi skutecznie pozbywają się z otoczenia drobinek tłuszczu powstających podczas gotowania dzięki 10-warstowym filtrom ze stali szlachetnej. Dodatkowo filtry łatwo utrzymać w czystości, wystarczy je wyjąć z urządzenia i umyć w zmywarce, a oszczędzony czas przeznaczyć na kolejne udane kulinarne spotkanie w gronie smakoszy.


© KUKBUK 2018