Lublin nakarmi ulicę: Winniczki i bąbelki z tapioki - KUKBUK

Lublin nakarmi ulicę: Winniczki i bąbelki z tapioki

Food trucki pojawiają się tam, gdzie są głodni ludzie. Duża koncentracja jednych i drugich nastąpi w Lublinie 30 i 31 maja, podczas Street Food Festival Lublin Plaza.
lubin street food kukbuk

Opalany drewnem piec na kółkach? Winniczki, tybetańskie pierożki, węgierskie łakocie z okienka? Będziecie mogli spróbować nie tylko tych przysmaków, bo do udziału w imprezie zgłosiło się dziesięć ekip z całej Polski: Celtyckie Smaki, Easy Rider, B.B. Kings, Ciacha, Momo-Smak Kuchnia Tybetańska, Manufaktura Krakowska Foodtruck, FOOD so GOOD, Zapiekanki Tradycyjne, Bubbleology Polska, Pizza Truck. Mamy nadzieję, że ten dwudniowy festiwal przekona wszystkich niedowiarków, że jedzenie na kółkach może być nie tylko smaczne, lecz także zróżnicowane. Zaprezentowane zostaną różnorakie przysmaki: od dań historycznych, przygotowywanych według szesnastowiecznych przepisów, przez świetnej jakości hot dogi i pizzę, aż po herbaty z bąbelkami z tapioki i klasyczne zapiekanki.

 

Festiwal potraktujcie jak wypad na rodzinny piknik i zabierzcie ze sobą dzieci, kuzynów, ciotki i babki. Po kulinarnej rozpuście będziecie mogli spalić nieco kalorii, biorąc w udział w maratonie zumby.


© KUKBUK 2018