Kulinarne grzeszki 10 - KUKBUK

Kulinarne grzeszki 10

Fast food to temat rzeka. Nawet największy miłośnik zdrowego stylu życia postawi czasami stopę na zatłuszczonym progu i łakomie wlepi wzrok w menu z szybkimi i niezdrowymi daniami. W naszej redakcji nie zabrakło oczywiście i takiego grzesznika.
kulinarne_grzeszki kukbuk

Kamila Kornacka, która w marketingu KUKBUK-a pracuje od samego początku istnienia magazynu, opowiada o swoim wieloletnim uzależnieniu od smażonych kurczaków.

 

1. Co jest Twoim grzeszkiem kulinarnym?

Kubełek dobrze znanych „amerykańskich” skrzydełek albo stripsów. Dla spokoju sumienia, że nie grzeszę tak strasznie, zawsze domawiam do nich sałatkę.

 

2. Kiedy to się zaczęło?

Kiedy zamieszkałam z narzeczonym. Czasem po prostu słodkie lenistwo na kanapie wygrywało z silną wolą.

 

3. Jak często grzeszysz?

Staram się jednak nie za często. Raz na 1-2 miesiące.

 

Czy wy też czasem opróżniacie kubełek z tłustym drobiem? Zapraszamy was do przyłączenia się do akcji „Kulinarne grzeszki“. Zróbcie sobie zdjęcie z ulubionym wstydliwym przysmakiem, oznaczcie hasztagiem #kulinarnegrzeszki i opowiedzcie w kilku słowach historię swej zgubnej namiętności. Na adres konkurs@kukbuk.com.pl przyślijcie swój nick z Instagrama i dane. Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone zestawami KUKBUK-owych niespodzianek. Macie czas do 6 października. Wspólnie walczmy z gastronałogami!


© KUKBUK 2018