Kukbuk tytułem prasowym roku 2014 - KUKBUK

Kukbuk tytułem prasowym roku 2014

Koniec roku to moment podsumowań, także kulinarnych. JemRadio, najbardziej apetyczna stacja radiowa w Polsce, przyznało kilka dni temu nagrody najciekawszym ubiegłorocznym zjawiskom i postaciom ze świata kulinarnego. Z dumą oznajmiamy, że KUKBUK został okrzyknięty tytułem prasowym roku 2014!
kukbuk nagroda

JemRadio to pierwsza na świecie stacja radiowa dla smakoszy. Przez całą dobę można tu słuchać nie tylko muzyki, lecz także audycji poświęconych przepisom, obyczajom kulinarnym, tradycjom i nowościom.

 

Nagrody JemRadia zostały przyznane w 35 kategoriach, można się z nimi zapoznać tutaj. Oprócz Tytułu Prasowego Roku cieszy nas także nagroda Felietonisty Roku, którą otrzymała nasza ulubiona Agata Wojda, która pisze do KUKBUK-a (zarówno w wersji papierowej jak i on-line) od samego początku. Paweł Loroch, założyciel i redaktor naczelny stacji oraz gospodarz weekendowego programu Gastrozofia, tak uzasadnia werdykt:

kukbuk nagroda

 

„W uznaniu zasług na trudnym froncie polskich mediów kulinarnych z radością przyznajemy KUKBUK-owi JemRadio Award 2014 w kategorii „Tytuł Prasowy Roku”! Dziękujemy za malarskie podejście do polskiej kultury kulinarnej, najszlachetniejszy dobór autorów i treści, bezpretensjonalną elegancję i staranność każdej strony. Gratulujemy stworzenia silnej marki i prosimy o rozważenie możliwości zwiększenia częstotliwości wydawania (wywijania) kolejnych numerów.“

 

JemRadiu bardzo dziękujemy za wyróżnienie, a wam, w przerwach od czytania KUKBUK-a, polecamy apetyczne audycje Pawła i spółki.


© KUKBUK 2018