Kukbuk rodzina 2015 - KUKBUK

Kukbuk rodzina 2015

Gotuj z całą rodziną!
kukbuk rodzina 2015

Kolejne poszerzone i wzbogacone o dodatkowe treści wydanie specjalne magazynu, które ukazuje się niezależnie od pojawiającego się co dwa miesiące KUKBUK-a. To wydanie przyda wam się zarówno na lądzie, jak i wodzie – te dwie sekcje tematyczne, na które podzieliliśmy naszą publikację, powstały z myślą o zagospodarowaniu wolnego czasu z najmłodszymi. Nie przestajemy oczywiście gotować. Zajadamy się ciastami z owocami tak soczystymi, że cieknie nam sok po brodach, i pakujemy do plecaka słodkie batoniki. Surfujemy nad polskim morzem, pływamy po mazurskich jeziorach i rozwijamy artystyczne talenty najmłodszych w warszawskim Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

 

KUKBUK Rodzina 2015 to 186 stron radości z gotowania i jedzenia w wielopokoleniowym gronie. Prezentujemy rodziny, które znajdują przyjemność we wspólnym przygotowywaniu posiłków. Pisarz Michael Pollan uczy nas zdroworozsądkowego podejścia do jedzenia, a znany duński psycholog Jesper Juul tłumaczy, jak wspólny posiłek wpływa na rodzinne relacje.

 

KUKBUK Rodzina 2015 to również zabawna, atrakcyjna książka kucharska dla najmłodszych – znajdą w niej pełne inspiracji historie i przepisy małych kucharzy, które pozwolą z łatwością rozpocząć wielką przygodę z gotowaniem. Mamy też dla dzieci propozycje twórczych zabaw z wodą, a na chwile wytchnienia od pakowania się przed wyjazdem na wakacje – teatrzyk z abstrakcyjnymi postaciami, wśród których jest Sowa Kucharka. Radzimy, jak zorganizować prawdziwe kino pod gwiazdami, a dziennikarka filmowa Dorota Chrobak podpowiada, co w nim wyświetlić.

 

KUKBUK Rodzina 2015 ma usztywnioną okładkę, z której można zmyć drobne zabrudzenia. Wygodna wstążeczka pozwala szybko odnaleźć ulubione teksty i przepisy. Wydanie specjalne, podobnie jak magazyn KUKBUK, wyróżnia się staranną szatą graficzną, autorskimi sesjami fotograficznymi oraz ilustracjami wykonanymi przez uznanych polskich artystów na zamówienie wydawnictwa. Książkowy charakter oraz ciekawe teksty nadają publikacji ponadczasowy i uniwersalny charakter.

 

KUKBUK Rodzina 2015 jest dostępny również w wersji na tablety.


© KUKBUK 2018