KUKBUK pobudza zmysły - KUKBUK

KUKBUK pobudza zmysły

Zapraszamy na Manifest Zmysłów – niezwykłe targi dla poszukujących przyjemności, które odbędą się 4 grudnia.
kukbuk manifest zmyslow

Podobnie jak wszystkim miłośnikom dobrego jedzenia, dążenie do przyjemności nie jest nam obce. Wyjątkowy posiłek popity winem i zakończony zmysłowym deserem daje równie dużo rozkoszy, co upojny wieczór z ukochaną osobą, masaż czy dobra lektura. Drobne przyjemności poprawiają jakość życia, nadają mu sens i sprawiają, że każdego dnia chce się wstać z łóżka. Wszystkich, którzy tak jak my doceniają zmysłowe uciechy, zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie tylko dla dorosłych – Manifest Zmysłów, który odbędzie się 4 grudnia w warszawskim klubie Niebo.

kukbuk manifest zmyslow

W Niebie zastaniemy ulubionych wystawców, u których będziemy mogli rozpieścić się naturalnymi kosmetykami, zapachami, bielizną, ubraniami czy biżuterią. Nie zabraknie też miłosnych gadżetów i książek. Podczas wydarzenia będzie można skorzystać z relaksacyjnego masażu, a nawet spotkać się z astrolożką i dowiedzieć, czy w nadchodzącym nowym roku gwiazdy będą nam sprzyjać. Po zakupach będzie można posłuchać inspirujących wykładów i rozmów, m.in. z Hanną Rydlewską, autorką książki „Slow Sex”, która opowie o odzyskiwaniu kontaktu z własnym ciałem i afirmacji seksualnego potencjału. czy dr Alicją Długołęcką, edukatorką seksualną, która przypomni urok książki „Sztuka kochania” Michaliny Wisłockiej, legendarnego poradnika dla par, który zmienił życie seksualne milionów Polaków.

KUKBUK-a nie może zabraknąć na tak przyjemnym wydarzeniu. O godzinie 15 nasza wydawczyni, Daria Pawlewska, poprowadzi rozmowę na temat siły afrodyzjaków. Będziemy też na was czekać z naszą mobilną kuchnią, która tym razem zaserwuje coś bardzo zmysłowego. Więcej szczegółów niebawem!

Dla tych, którzy ponad wszystko cenią sobie uciechy wizualne, będzie wystawa sztuki inspirowanej cielesnością i zmysłami. Organizatorzy chcą rozbudzić w odwiedzających poczucie, że każde ciało jest wspaniałe i każde zasługuje na przyjemność. Do zobaczenia w Niebie!

Manifest Zmysłów

NIEBO, ul. Nowy Świat 21 (w podwórku)
4 grudnia, godz. 12:00-22:00
wstęp wolny


© KUKBUK 2018