Kukbuk plecie wianki - wygraj udział w warsztatach - KUKBUK

Kukbuk plecie wianki – wygraj udział w warsztatach

Noc Kupały już za miesiąc, czy umiecie upleść kwiecisty wianek, który uniesie się na wodzie i uwiedzie kawalera?
konkurs kukbuk plecie wianki

Ostatnią majową sobotę spędzimy nad brzegiem Wisły, brodząc w kwiatach i popijając prosecco. Jeśli chcecie dobrze przygotować się do lata, koniecznie wpadnijcie też na nasze warsztaty z plecenia wonnych wianków. Poprowadzi je Kornelia Pieniak, dyplomowana florystka, z którą robiliśmy już świąteczne wieńce. Kolor jest dla Kornelii bardzo ważny. Kwiaty, którymi zajmuje się w ramach swojej firmy „WONNA NOVA” przypominają o upływie czasu. Florystka jak ogrodnik – artysta, uważnie łączy i zestawia ze sobą rośliny, uwzględniając ich kaprysy, barwy i formę.

 

Marzy wam się pachnąca i kwiecista sobota? W komentarzu pod tym wpisem opowiedzcie nam swoje wspomnienia (lub marzenia:)) dotyczące wyplatania wianków. Na odpowiedzi czekamy do piątku, 29 maja, do godziny 14. Piętnaście najładniejszych historii zostanie nagrodzonych wejściówkami na warsztaty.

 

Warsztaty z Kornelią odbędą się w klubie Sezon o godzinie 16. Nie macie planów na sobotę? Tutaj sprawdźcie, co jeszcze dla was przygotowaliśmy. Do zobaczenia!

 

REGULAMIN


© KUKBUK 2018