Kuchnia jak u królowej - KUKBUK

Kuchnia jak u królowej

Fantazja kucharza nie musi ograniczać się do zawartości talerza. Jeśli szukacie sprzętów kuchennych, które pomogą zrealizować najbardziej ambitne kulinarne plany, a jednocześnie będą ozdobą kuchni, sprawdźcie markę Falcon.
kuchenka falcon kukbuk

PRODUKTÓW FALCON SZUKAJCIE NA WWW.PREMIUMKITCHENS.PL

 

Falcon został założony przez Johna Flavela w 1777 roku w Wielkiej Brytanii i na początku produkował… wanny. Żeliwna, wielofunkcyjna kuchenka pojawiła się na taśmie produkcyjnej parę dekad później. Premiera miała miejsce w 1830 roku i przyczyniła się do ułatwienia życia wielu gospodyń domowych. Kitchener, bo taką nazwę nosiła kuchenka, podobno zauroczyła nawet samą królową angielską. Sprzęt reklamowano tak:

kuchenka falcon kukbuk

Mimo upływu lat, kuchenki Falcon nadal nawiązują formą do klasycznego angielskiego wzornictwa, choć w środku wypełnia je najnowsza technologia. Miłośników ciasta drożdżowego ucieszy specjalna szuflada do wyrastania tego ciasta, a tych, którzy na uroczyste okazje wypiekają indyki i jagnięce gicze, imponująca pojemność piekarników, dochodząca aż do 115 litrów – to prawie dwa razy więcej niż w standardowych urządzeniach! Gdy już wybierzecie rodzaj kuchenki, ilość palników i wielkość piekarnika, najtrudniejsza może być decyzja o kolorze, bo kuchenki Falcon produkuje się nie tylko w klasycznych odcieniach czerni, bieli i chromu. Przecież nie tylko o gotowanie i wymiar praktyczny tu chodzi, lecz także o piękno.

kuchenka falcon kukbuk

© KUKBUK 2018