Kuchenna pomoc wielkanocna - wygraj robota planetarnego Philips! - KUKBUK

Kuchenna pomoc wielkanocna – wygraj robota planetarnego Philips!

Puchate drożdżowe baby, leciutkie bezy i domowy majonez – przygotowania do świąt wymagają cierpliwości do zagniatania, ucierania i ubijania. Dla tych, którzy chcieliby ułatwiać sobie pracę, mamy roboty planetarne marki Philips!
robot planetarny kukbuk
robot philips kukbuk

Jakie sztuczki zna ta sprytna maszyna? Pomoże już przy obiedzie – zmieli mięso, poszatkuje warzywa i ukręci sosy (tu dowiesz się więcej).
Bez względu na to, jakie wypieki zaplanujecie na wielkanocny stół, przybędzie z pomocą nawet najbardziej niecierpliwemu kuchcikowi. Warto jej powierzyć mozolne zagniatanie ciasta – z tego ułatwienia korzystają nawet specjaliści. Piotr Kucharski, autor książki „Chleb. Domowa piekarnia”, przygotował w niej ciasto drożdżowe.

Ale to nie wszystko. Więcej o walorach robota Philipsa przeczytacie tutaj: JAKIE MOŻLIWOŚCI DAJE ROBOT PHILIPSA.

 

Co należy zrobić, żeby go wygrać? Na adres konkurs@kukbuk.com.pl prześlijcie przepis na świąteczne ciasto wraz z jego zdjęciem, w którego przygotowaniu chętnie widzielibyście pomoc robota Philipsa. Konkurs trwa do 2 kwietnia.

 

Redakcja co tydzień (19 marca, 26 marca i 2 kwietnia) wybierać będzie najciekawszy przepis i nagradzać kolejnych autorów robotem planetarnym Philipsa. Powodzenia!

 

REGULAMIN


© KUKBUK 2018