Kuchenna pomoc wielkanocna - koniec 1 etapu - KUKBUK

Kuchenna pomoc wielkanocna – koniec 1 etapu

Przygotowania do świąt trwają – zawzięcie kręcicie jajka z cukrem i wyrabiacie ciasto drożdżowe, żeby na wielkanocny stół postawić tylko sprawdzone i pięknie wyrośnięte wypieki. Naszą konkursową skrzynkę zasypały receptury na pracochłonne ciasta. Kto dostanie pierwszy z trzech robotów planetarnych Philips?
Kuchenna pomoc wielkanocna konkurs kukbuk

Niełatwo było wybrać wśród wszystkich waszych pomysłów na mazurki, baby parzone, paschy i inne ciasta. W końcu udało się wytypować zwycięzcę. Mikser planetarny Philips wędruje do Agaty Bielickiej, która przysłała przepis na piętrową babkę bananową z kremem mascarpone i polewą krówkową. Agata prowadzi bloga My happy kitchen i w nowym mikserze ukręci pewnie niejedno ciasto wielkanocne. Gratulujemy!

 

Przypominamy, że nadal możecie wysyłać zgłoszenia, bo do rozdania zostały jeszcze dwa roboty planetarne Philips. W redakcji KUKBUK-a ta sprytna maszyna sprawdziła się doskonale – tutaj znajdziecie relację z redakcyjnych testów. Z jego pomocą przygotowaliśmy pyszne leniwe i babki z limoncello. Na wasze przepisy na pracochłonne wielkanocne ciasta czekamy do 2 kwietnia. Tutaj znajdziecie szczegóły konkursu i regulamin. Powodzenia!

 


© KUKBUK 2018