Zrób to w Warszawie z Kukbukiem - KUKBUK

Zrób to w Warszawie z Kukbukiem

To już trzecie wydanie „Zrób to w Warszawie!”. W tej edycji miejskiego przewodnika kulturalnego wśród rekomendacji znalazł się również KUKBUK.
zrob to w warszawie kukbuk

„Zrób to w Warszawie!” to kultowy przewodnik po Warszawie autorstwa Agnieszki Kowalskiej i Łukasza Kamińskiego, dziennikarzy „Gazety Wyborczej” i „Gazety Co Jest Grane”. W subiektywnym zbiorze ulubionych miejsc i wydarzeń autorów oraz warszawskich artystów i projektantów – jak w KUKBUK-u – z wątkami kulturalnymi przeplatają się wątki kulinarne. Wśród nich rekomendacje barów mlecznych, kawiarń, restauracji (w tym miejsc z daniami wegetariańskimi) oraz księgarń. „Zrób to w Warszawie!” poleca lubianą i często odwiedzaną przez nas księgarnię kulinarną Cookoff by Bookoff przy ulicy Żelaznej w Warszawie, w której można zakupić także nasz magazyn, zaliczany przez autorów przewodnika do ich ulubionych.

Uaktualnione, dwujęzyczne i bogato ilustrowane wydanie „Zrób to w Warszawie!” ukazało się nakładem wydawnictwa Agora, w serii „Biblioteka Gazety Wyborczej”; do kupienia między innymi w sieci Empik i na kulturalnysklep.pl.


© KUKBUK 2018