"W słoiku" - do wygrania książki Kasi Marciniewicz - KUKBUK

„W słoiku” – do wygrania książki Kasi Marciniewicz

Autorka bloga Chilibite.pl przedstawia proste przepisy na arcydzieła w słoiku.
wsloiku_Kukbuk_

Przed nami lato, czas robienia przetworów i zamykania słońca w słoiku. Właśnie ukazała się publikacja, która wprowadzi nieco kreatywnego zamętu do zasobów waszej spiżarni.

„W słoiku” to książka napisana przez autorkę bloga ChilliBite.pl, Kasię Marciniewicz, która tak zaprasza do swojego smacznego i aromatycznego świata:

„W tej książce otwieram przed czytelnikami drzwiczki kredensu wypełnionego samymi smakołykami – na półkach stoi granola, mieszanki własnych przypraw, ulubione dressingi do sałat, słodkie kremy do grzanek i flaszka najlepszego ajerkoniaku. Snuję też opowieści o przepastnej spiżarni, w której stoją słoje z konfiturami, kiszonkami, marynatami i przetworami mięsnymi. Według przedstawionych tu przepisów zrobisz domowe suszonki, wyborne buliony, pesto różnych smaków i wiele innych przetworów. Wyciągnijcie z szuflady drewnianą łyżkę, ciemną od mieszania powideł, a z szafki szeroki gar z grubym dnem. Przygotujmy razem coś pysznego!”

Mamy dla was pięć egzemplarzy książki „W słoiku”. Aby je zdobyć, należy do 29 maja przesłać na adres konkurs@kukbuk.com.pl odpowiedź na pytanie: jaki słoik jest w waszej spiżarni najcenniejszy? Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone. Powodzenia!

Regulamin


© KUKBUK 2018